Czego potrzebuje męska skóra?

Założymy się, że za każdym razem, gdy myjesz swój samochód, nie zapominasz o zabezpieczeniu karoserii przed korozją czyli o woskowaniu. Trafiliśmy? – z pewnością tak. A jak często zabezpieczasz samego siebie? Z Therapy Shower zapewnisz sobie codziennie kompleksową ochronę skóry i włosów – czyli tego, co Cię prezentuje i określa.


Czy wiesz czego potrzebuje Twoja skóra?

Oczywiście prócz zabiegów, które pomagają utrzymać ją w czystości. Przede wszystkim musisz zadbać o jej nawilżenie. Bez tego bardzo szybko zacznie przypominać… zużytą oponę, która nie da Ci gwarancji bezpiecznej jazdy i ochrony. Podobną rolę pełni właśnie płaszcz hydrolipidowy skóry, który powstrzymuje . Na pewno wiesz, że Twój samochód potrzebuje regularnie paliwa, abyś Ty mógł czerpać nieprzerwaną przyjemność z jazdy. Podobnie jest z Twoją skórą – musisz zapewnić jej odżywienie czyli dostarczyć jej najważniejszych składników, jak kolagen czy witamina C. Dbając o swoje auto, z pewnością robisz wszystko, by nie odpadał od niego lakier – jego największa „ozdoba”. Podobnie jest ze skórą Twojej głowy. Ona również musi być odpowiednio ochroniona czyli traktowana miękką wodą oraz pobudzana lekkim masażem.W przeciwnym wypadku „odpłaci” Ci nie tylko nieprzyjemnym swędzeniem, ale i uciążliwym łupieżem.

Jak możesz dać skórze wszystkiego tego, czego jej potrzeba?

Możesz iść do markowej drogerii i wydać masę kasy na balsamy do ciała, żele czy super – skuteczne szampony. Ale …. jeśli chociaż raz zapomnisz o ich zastosowaniu, to po pierwsze – wejdzie Ci to w nawyk. Po drugie – spowoduje, że Twoja skóra zacznie przypominać już nie tylko zużytą oponę, ale pękniętą dętkę. W świecie, gdzie króluje pogląd, że ŁADNE JEST TO CO, JEST ZADBANE, to mało ciekawa opcja. Jako świadomy siebie facet, sięgnij po prostsze, a przede wszystkim trwałe rozwiązanie, jakim jest Therapy Shower. Kupujesz, montujesz, bierzesz prysznic i … po sprawie! Łatwiej się naprawdę nie da. Co dostajesz w zamian? Bardzo wiele:

  • skórę gładką i przyjemną w dotyku;
  • świeżość na zawołanie;
  • doskonale i z łatwością układające się włosy;
  • uczucie relaksu i komfortu;
  • włosy bez łupieżu (Therapy Shower radzi sobie z łupieżem w 14dni, a do tego usuwa go NA STAŁE!);
  • poczucie czystości i świeżości – doceni to również Twoja partnerka (!).

Ale to nie wszystko. Jeśli jesteś facetem z krwi i kości, z pewnością oszczędność jest też Twoją mocną stroną. Z THERAPY SHOWER ZROBISZ TO PODWÓJNIE! Po pierwsze – zużywając o połowę mniej wody. Co pozwoli Ci wziąć prysznic tak długo, jak tego będziesz potrzebował. Może dołączyć do Ciebie Twoja partnerka, a wtedy trudniej zapanować nad czasem :). Po drugie – oszczędzając na wydatkach związanych ze zużyciem wody. Zaoszczędzone pieniądze możesz wydać na co tylko będziesz chciał, może jakieś ekstra-wakacje w środku roku?

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Cię do zakupu. Jeśli nie to koniecznie odwiedź nasz sklep i zobacz co mamy dla Ciebie w ofercie. No i zostań naszym czytelnikiem, bo zamierzamy odkryć przed Tobą jeszcze więcej tego, jakie daje korzyści Therapy Shower. Zapraszamy!