Dlaczego warto wybrać Therapy Shower?

Wiele osób, z którymi mamy przyjemność rozmawiać pyta się – co takiego niezwykłego jest w Therapy Shower, czego nie znajdziemy w tradycyjnej słuchawce prysznicowej? Nie będziemy owijać w bawełnę – lubimy tego typu pytania, bo możemy przedstawić nasz ekologiczny i całkowicie naturalny sposób na zadbanie o siebie podczas codziennej kąpieli.
14910343_358018637869388_7435710286038363581_nPodstawową różnicą między Therapy Shower, a tradycyjną słuchawką są.. montowane kartridże, które uwalniają naturalne składniki potrzebne dla naszego organizmu. Dlatego wystarczy sobie wyobrazić prostą sytuację..
  • czy chciałabyś po każdej kąpieli mieć tak gładką i idealnie nawilżoną skórę, że balsam byłby zbędny?
  • czy zamiast używać szamponów przeciwłupieżowych, wystarczyłaby krótka kąpiel pod prysznicem?
  • skóra stałaby się jeszcze lepiej nawilżona, gładka i pozbawiona pierwszych zmarszczek?
  • możemy tak jeszcze wymieniać i wymieniać..
Dlaczego? Ponieważ Therapy Shower w swoim sercu ma skumulowane witaminy, minerały, a także kolagen, który wraz z wiekiem nam.. ubywa. Zapewniając te składniki swojej skórze podczas codziennej kąpieli, można ją nie tylko odświeżyć, ale również zapewnić niezbędne do prawidłowego funkcjonowania minerały i produkty odżywcze. Tak! Dobrze to rozumiesz. Bez nacierania się, bez bólu, bez wyrzeczeń i długich godzin spędzonych na kolejnych rytuałach pielęgnacyjnych. Zaletą jest także obniżenie kosztów. Therapy Shower kosztuje tyle co tradycyjne słuchawki, wymienne kartridże pozwolą na długie kąpiele przy czystej i przefiltrowanej wodzie – w dodatku nasz produkt pozwala na mniejsze zużycie samej wody!

Kąpiel staje się po prostu przyjemnością, a podkręca to zapach, który jej towarzyszy – lawendowa melancholia lub cytrusowa świeżość – którą z nich wybierzesz?
Dowiedz się więcej o nas i zapoznaj się z informacjami o Therapy Shower w tym miejscu!