Domowe SPA dla oszczędnych

Pełna regeneracja psychiczno-fizyczna oraz skórna i to w zaciszu własnej łazienki? Dzięki zestawom Therapy Shower to możliwe! Zobacz, jak wiele możesz na tym skorzystać.

Młodszy wygląd w kilka chwil

Marzy Ci się gładka i elastyczna skóra, do tego cera bez przebarwień oraz włosy, które nie zdradzą Twojego wieku i to bez nakładania farby? To świetnie, bo właśnie zabiegi przeciwstarzeniowe z Therapy Shower pomogą Ci osiągnąć wymarzony efekt. To możliwe, ponieważ w trakcie kąpieli na Twoją skórę spada woda wypełniona dobroczynnymi składnikami, takimi jak: kolagen, witamina C oraz olejek lawendowy. Właśnie ten odmładzający koktajl sprawia, że Twoja skóra wygląda świeżo i promieniście, a Ty nie tracisz pewności siebie w żadnym momencie!

Zdyscyplinowane włosy, które słuchają Twojego grzebienia
Włosy, które się ciągle plączą lub elektryzują, to prawdziwe utrapienie dla wielu kobiet. Jeśli zaliczasz się do tej grupy, to zestaw prysznicowy z lawendą i kolagenem, usunie Twoje problemy raz na zawsze! Obydwa składniki działają na włosy silnie nawilżająco, a także ułatwiają ich rozczesywanie i sprawiają, że ich struktura staje się wyraźnie gładsza.

Doskonałe samopoczucie i świetna odporność na stres
Tak działają zabiegi regeneracyjne w profesjonalny salonach SPA, gdzie wykorzystuje się w tym celu głównie olejki aromaterapeutyczne i masaże. Therapy Shower łączy je w jedno i zamienia je w przyjemny, pełen relaksu prysznic.

To Ty decydujesz o długości wizyty w Twoim domowym SPA!
Profesjonalne salony wyznaczają Ci czas, w którym możesz korzystać z ich dobrodziejstwa. Therapy Shower gwarantuje nieprzerwaną przyjemność. Ze względu na to, że pozwala na 50% obniżkę kosztów zużycia wody, nie musisz martwić się o czas, jaki spędzisz pod prysznicem poprawiając swoje samopoczucie oraz wygląd.

Co musisz zrobić, aby móc korzystać z dobrodziejstwa, jakie funduje Ci domowe SPA?
Po pierwsze – wybrać zestaw Basic lub Full. Po drugie – złożyć zamówienie. I po trzecie – czekać na jego realizację. Później tylko wymieniasz tradycyjną słuchawkę na ekskluzywny filtr prysznicowy i korzystasz do woli. W trosce o Twoją wygodę Therapy Shower jest banalnie prosty w samodzielnym montażu ! ZAPRASZAMY!