Jak przygotować skórę na wiosnę?

Zima pozostawiła na skórze niechciane pamiątki. Ale zanim przywitasz wiosnę narzekając na cerę, już dziś zadbaj o jej wygląd z naszymi wskazówkami.

Jak zima zniszczyła Twoją skórę?
Największym problemem skóry po zimie, jest jej nadmierne przesuszenie. Ma to związek z uszkodzeniem płaszcza ochronnego skóry czyli mieszaniny substancji nawilżających i natłuszczających, które chronią ją przed utratą cennej wody). Wpływ zimy na Twoją skórę to również jej niedotlenienie. Co dało w efekcie poszarzałą i zmęczoną cerę. Zima spowolniła też proces regeneracji naskórka oraz rozregulowała pracę gruczołów łojowych.

Dobry krem to za mało
Dermatolodzy twierdzą, że nasza skóra to wytwór doskonały, gdyż jest zdolna do samodzielnej regeneracji. Tak jest w rzeczywistości, ale zima zaburza ten proces i Twoja skóra potrzebuje Twojej zdecydowanej pomocy. Postaw więc, na dobry krem nawilżający. Ale nie zaprzestań tylko na tym. Zatem jak przygotować skórę na wiosnę? To proste….

..weź prysznic i …pomóż swojej skórze wrócić do formy!

Tak dobrze słyszysz – jeden prosty zabieg, który stosujesz codziennie może pomóc w procesie naprawczym Twojej skóry. Pod warunkiem, że będzie to prysznic z Therapy Shower. Jesteście ciekawi, jak to działa? Po pierwsze – zapewniasz sobie
idealne oczyszczenie skóry. Oznacza to w praktyce, że z jej powierzchni znikną zaskórniki i wypryski, a w dotyku stanie się bardziej miękka, gładsza i delikatniejsza. Jest to możliwe, gdyż strumień wody z Therapy Shower zostaje całkowicie oczyszczony z obciążającego skórę chloru. Urządzenie stanowi też barierę dla namnażających się baterii. Po drugie – zagwarantujesz skórze doskonałe nawilżenie i to z miękką wodą! Waters Therapy Shower zmniejsza molekuły wody za pomocą pola magnetycznego, co zmiękcza wodę. W efekcie skóra, nie tylko dostanie pić, ale również na nowo zacznie zatrzymywać wodę w swoich komórkach. To natomiast przyczyni się do odbudowy i uszczelnienia płaszcza lipidowego. I po trzecie – zapewnisz sobie kompleksowe odżywienie skóry, dzięki czemu szybciej odzyska utraconą zimą kondycję. Słuchawka Therapy Shower działa jak filtr wyłapujący nawet najdrobniejsze nieczystości i szkodliwe cząsteczki z wody, a zastępuje je przez: aniony, kolagen, witaminy (m.in. witaminę C) i mikroelementy.