Męski łupież?! Nie dziękuję!

Przyznaj się, że nie ma nic bardziej irytującego niż te białe drobinki na Twoim pięknym czarnym garniturze. Ale czy wiesz, że możesz sobie z nim poradzić – bez drogich szamponów i czasochłonnych terapii? Wystarczy, że weźmiesz prysznic Therapy Shower a problem będziesz miał – i to dosłownie – z głowy.


Szampony obiecują zmianę, ale nie zawsze jest to zmiana na lepsze

Na rynku produktów kosmetycznych aż roi się od szamponów przeciwłupieżowych. Dedykowane są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Jedne pachną mentolem, inne są neutralne. Aby poczuć różnicę trzeba używać ich regularnie przez określony czas. A faceci nie lubią zaprzątać sobie głowę czymś, co TRZEBA ROBIĆ SYSTEMATYCZNIE. Po drugie nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z faktu, że hamując łupież – często pozostawiają przykry efekt uboczny w postaci przesuszonej skóry głowy. W efekcie może i Twój garnitur czy ciemniejsza koszula nie będzie upstrzona białymi łuskami, ale za to przybędzie Ci krępujący nawyk drapania się po głowie.

Możesz to zrobić zupełnie inaczej i bez szkody dla swojej skóry!

Przy okazji zaoszczędzasz na drogich szamponach czy suplementach. Zapytasz jak to możliwe? Therapy Shower wytwarza strumień wody oczyszczony ze szkodliwego chloru, który powoduje nasilenie objawów łupieżu, ponieważ dodatkowo wysusza skórę głowy. Nasz prysznic działa, jak kojący masażer – delikatny, ale skuteczny jednocześnie. Przy łupieżu masaż jest wskazany, gdyż wzmacnia włosy i ułatwia ich odżywienie, pobudza też ukrwienie skóry głowy. Therapy Shower ogranicza też potęgujący łupież stres. Jest to możliwe dzięki dodatkowi lawendowego olejku wyciszającego.

Dodatkowe efekty, jakie zauważysz to:

  • włosy bez tendencji do przetłuszczania;
  • łatwiej układająca się fryzura;
  • włosy delikatne w dotyku – miękkie i błyszczące.

Poza tym pożegnasz wypadanie włosów!

Podsumujmy. Z Therapy Shower łupież znika w 14 dni – na zawsze, bez efektów ubocznych i wrażliwej czy przesuszonej skóry. Oszczędzasz na zakupie drogich szamponów. Dzięki specjalnej budowie Therapy Shower to sposób na oszczędzanie na wodzie. Bez względu na to jak długo i często będziesz brać prysznic, zawsze zużyjesz o połowę wody mniej, niż gdybyś robił to ze zwykłym prysznicem. Dzięki naszej słuchawce prysznicowej otrzymujesz wodę idealną do zachowania zdrowej skóry głowy. Poza tym Twoje włosy codziennie zostają wzmocnione mieszanką: kolagenu, witaminy C oraz olejków eterycznych, która sama w sobie działa przeciwłupieżowo.

Zapraszamy do sklepu, gdzie czekają na Ciebie atrakcyjne ceny oraz bogaty wybór zestawów. Nie czekaj – już dziś zawalcz o swój świetny i atrakcyjny wygląd, a będziesz miał włosy jak Lewandowski 🙂 Zapraszamy!