Piękne, zdrowe i lśniące – Ty też możesz mieć takie włosy!

Piękne, zdrowe, lśniące włosy jak u pań i panów z kolorowych reklam czy telewizji – istnieją naprawdę. I wcale nie musisz wydawać fortuny na markowe szampony czy świetne preparaty kondycjonujące. Wystarczy, że zaufasz Therapy Shower – specjaliście od pięknych włosów.

Co niszczy Twoje włosy?
Zastanawiasz się, dlaczego mimo wielu wysiłków fryzura wciąż nie stanowi Twojej ozdoby? Mało tego, zauważasz, że chociaż dbasz o swoje włosy najlepiej jak potrafisz, wciąż są dość łamliwe i mało zdyscyplinowane, a do tego pojawił się na nich łupież? To wszystko wina chloru zawartego w wodzie. Po kontakcie z nim Twoje włosy stają się słabe, łamliwe. Łatwiej wypadają i tracą swój blask. Podobnie negatywny wpływ na stan włosów, ma twarda woda – obecna w większości polskich domów. Ale chlor w wodzie oraz jej twardość to nie jedyne problemy Twoich włosów. Ich kondycję niszczy również utrata elastyczności włókien kolagenowych oraz ilości ich wytwarzania.


Jak mogą zmienić się Twoje włosy po kąpieli z Therapy Shower?
Pewnie zastanawiasz się, jak to możliwe, że zwykły prysznic może pomóc w codziennej pielęgnacji włosów. Zacznijmy od tego, że Therapy Shower to nie zwyczajna słuchawka prysznicowa, a jej unowocześniona wersja. Dopasowana do potrzeb współczesnego człowieka: funkcjonalna, wygodna w użytkowaniu, ale przede wszystkim wyposażona w specjalne filtry oczyszczające (mały klaster) oraz wkłady (kolagen, witamina C). Dzięki temu nasz prysznic rozwiązuje kilka najczęstszych problemów z włosami.
Po pierwsze – ŁUPIEŻ. Nasza słuchawka rozprawia się z nim w zaledwie 14 dni! Jak to możliwe? Zamontowany w niej filtr oczyszcza wodę kranową z resztek chloru, dodatkowo ją zmiękcza, gdyż posiada funkcję magnesowania wody. Eliminacji łupieżu sprzyjają też olejki eteryczne lawendowy oraz/lub cytrynowy.
Po drugie – NADMIERNE WYPADANIE WŁOSÓW. Therapy Shower dzięki swojej niebywałej delikatności wzmacnia cebulki włosów. Dzięki temu likwiduje problem utraty włosów.
Po trzecie – PRZESUSZENIE WŁOSÓW. Miękka woda, wzbogacona o dodatek kolagenu zapobiega ucieczce wody z włosów. Przywraca tym samym utraconą przez nie elastyczność.


Na tym jednak nie koniec. Otóż dzięki temu, że Therapy Shower zmiękcza wodę, wywołuje swoiste efekty uboczne – niezwykle korzystne dla Twoich włosów. Sprawia, że włosy:

  • stają się przyjemne w dotyku;
  • przestają sprawiać problemy w rozczesywaniu;
  • łatwiej możesz je układać.

A to wszystko bez drogich odżywek, suplementów czy markowych szamponów !


Dodajmy jeszcze, że Therapy Shower to woda na tyle delikatna, że możesz nią również myć włosy swojego dziecka bez obaw o jego wrażliwą skórę na główce!

 

To co ? Gotowi na włosową rewolucję? Jeśli tak to zestaw Basic lawenda lub cytryna już czeka na Was w naszym sklepie. UWAGA! Dla każdego klienta do końca roku przewidujemy WYJĄTKOWY GRATIS – wieczną różę!