Podaruj jej odrobinę luksusu – czyli Therapy Shower na Dzień Kobiet!

Czy wiesz, jak wygląda luksus według kobiety? To przede wszystkim relaks w czasie, którego może zadbać o swój wygląd, aby być jeszcze atrakcyjniejszą w Twoich oczach i dla samej siebie. A czy wiesz, że Therapy Shower idealnie łączy w sobie oba te elementy? Dzięki temu możesz jej podarować na Dzień Kobiet prezent, z którego na pewno się ucieszy.

Jak uszczęśliwić kobietę?
Cóż to zadanie wydaje się być trudne, ale nie z nami. Therapy Shower łączy w sobie najważniejsze składniki poczucia szczęścia według kobiety. Zresztą sam zobacz.
Na pewno widzisz, jak codziennie Twoja kobieta dba o swoje ciało. Te wszystkie kremy, żele czy balsamy do ciała, które znajdują się w jej lub Waszej łazience, to nic innego, jak dowód na to, jak bardzo chciałaby, aby jej skóra i cera były nieskazitelne. Dorzuć do tego częste wizyty w SPA lub u salonie kosmetycznym, gdzie kobieta dodatkowo ma możliwość zrzucenia z siebie ciężaru codziennych obowiązków i stresu. A teraz wyobraź sobie, że wręczasz jej „narzędzie doskonałe”, które zwolni ją z tych wszystkich zabiegów. Zaoszczędzi przy tym czas, a Twój (lub Wasz czy też jej) portfel także na tym skorzysta. Zastanawiasz się o czym mowa? To cudowne akcesorium to Therapy Shower, który sprawi, że
 
…Dzień Kobiet może trwać cały rok!
Wiemy, wiemy – brzmi jak slogan z krzykliwej reklamy, ale udowodnimy Ci, że to nie puste słowa. Co więc sprawia, że Therapy Shower jest wyjątkowe? Po pierwsze unikalna konstrukcja i banalny montaż. Otóż Therapy Shower to specjalny oczyszczający filtr z mikrowłókien oraz wkład magnetyzujący wodę oraz zawierający: kolagen, witaminę C i olejki eteryczne . Wystarczy wyjąć go z opakowania, umieścić zamiast końcówki swojego prysznica i puścić strumień wody. Po drugie wszechstronne działanie. Therapy Shower:
  • daje uczucie delikatnego masażu całego ciała;
  • pozostawia skórę miękką, gładką i delikatną, a przede wszystkim dogłębnie nawilżoną – zwalnia z konieczności korzystania z balsamów do ciała, gdyż sam działa lepiej niż one;
  • zmiękcza włosy – czyni je bardziej zdyscyplinowanymi, zapobiega ich plątaniu i wypadaniu;
  • upiększa i odmładza skórę – czyni to uwalniane do wody kolagen oraz witamina C.
Poza tym Therapy Shower przynosi ukojenie ciału, a także relaksuje oraz uwalnia od stresu i usuwa widoczne efekty stresu – jak: napięcie mięśni, ale i skóry; bezsenność czy efekt zmęczonej cery (poszarzałej, przesuszonej, nieświeżej).
Therapy Shower - zestaw
Aby pomóc Ci jeszcze bardziej oczarować Twoją partnerkę przygotowaliśmy specjalne zestawy Therapy Shower na Dzień Kobiet, w skład których wchodzi wyjątkowo kobiecy GRATIS czyli kompozycja kwiatowa, w skład której wchodzi wieczna róża – kwitnąca bez wody przez kilkanaście lat (!). Zaletą tej niespodzianki, jest to że…. Twoja kobieta już nigdy nie będzie mogła powiedzieć, że nie przynosisz jej kwiatów 😉 . To jak – gotowy do zakupów?! Czekamy i zapraszamy!