Pożegnanie z cellulitem

Chcesz skutecznie wygrać z cellulitem? Nic prostszego. Wystarczy, że codziennie będziesz brała prysznic z Therapy Shower, a Twoja przypadłość szybko zniknie. Opowiemy Ci, jak to możliwe.

Czym właściwie jest cellulit i dlaczego tak trudno sobie z nim poradzić?
takie pytanie zadawała sobie na pewno ta z nas, która zauważyła go na swoich udach, pośladkach czy biodrach. Cellulit to nic innego, jak tkanka tłuszczowa, która zbiła się w grudki i uwidoczniła w postaci pofałdowanej powierzchni skórnej. A dlaczego tak trudno z nim wygrać? Przede wszystkim ma to związek z uszkodzeniem, osłabieniem i odkształceniem włókien kolagenu i elastyny, do których doszło przez nadmierne gromadzenie się tłuszczu oraz toksyn w tkance podskórnej. W efekcie dochodzi do ich stwardnienia. Rozprawić się z cellulitem jest też trudno, ponieważ skóra zaatakowana przez niego ulega mocnemu rozciągnięciu. Jej powrót do poprzedniego stanu, jest procesem dość trudnym i czasochłonnym.

Aby skutecznie pozbyć się cellulitu możesz iść na liposukcję
…czyli zabieg usunięcia tkanki tłuszczowej – tylko po co wydawać tyle pieniędzy, nie mając pewności na jak długo utrzyma się uzyskany efekt? Dużo lepszym sposobem jest hydromasaż, który możesz zafundować sobie każdego wieczoru, tuż przed snem, po treningu w domu czy bieganiu. Do jego wykonania w warunkach domowych potrzebne będą Ci:
  • ok. 20 minut wolnego czasu;
  • łazienka tylko dla Ciebie;
  • prysznic.
Jednak zwykły masaż wodny, może okazać się zbyt słaby. Zobacz, o ile skuteczniejszy jest hydromasaż Therapy Shower na cellulit:
  • wypuszczany strumień wody jest silny i intensywny – co ułatwia rozbijanie nagromadzonych grudek i intensyfikuje działanie masażu;
  • na skórę spada woda bogata w kolagen i witaminę C – to dwaj niepokonani wrogowie cellulitu, którzy uelastyczniają skórę, wspomagają procesy regeneracji skóry, ujędrniają skórę oraz wygładzają jej powierzchnię, przez co cellulit przestaje być widoczny;
  • do wody uwalniany jest olejek lawendowy lub cytrynowy – lawenda zapobiega zastojom limfy i przyspiesza regenerację skóry, zaś cytryna likwiduje obrzęki oraz usprawnia procesy oczyszczania skóry.

Dodatkowo aromat lawendowy działa antystresowo, a jak wiadomo, to właśnie on stoi za powstawaniem cellulitu.
Jak więc widzisz z Therapy Shower cellulit nie ma najmniejszych szans! Chociaż nie obiecujemy Ci efektów, już po pierwszym prysznicu, to zapewniamy Ci inne spektakularne efekty:

  • idealnie gładka skóra;
  • widocznie zadbana cera;
  • skuteczna redukcja efektów stresu i zmęczenia.

Jesteś gotowa na taką zmianę? To odwiedź nasz sklep już dzisiaj!