Therapy Shower kontra łupież

Waszym problemem jest powracający łupież – zwłaszcza zimą, jesienią i latem ? Poznajcie więc metodę, która w 100% wyeliminuje ten problem czyli sprawi, że dosłownie „łupież będziecie mieli z głowy”.

Co wywołuje łupież?

Wiedzieliście, że łupież to jedna z najczęstszych dolegliwości skórnych i włosowych wśród Polaków? Cierpi na nią już blisko 3 miliony osób. A czy wiecie, że za łupież odpowiedzialne są nie tylko stres, rozregulowana gospodarka hormonalna czy zaniedbania higieniczne? Zbyt częste posiłkowanie się preparatami stylizującymi, także może w efekcie doprowadzić do pojawienia się łupieżu. Ale na tym nie koniec. Łupież wywołuje także i potęguje nadmierna ilość chloru obecnego w wodzie, której używamy do zabiegów higienicznych – w tym do mycia włosów. Łatwo to zauważyć, gdy na przykład odstawimy zbyt agresywne kosmetyki, a problem nadal będzie się utrzymywał. Chlor zawarty w wodzie powoduje, że skóra głowy staje się bardziej wrażliwa, przesuszona oraz zostaje pozbawiona warstwy ochronnej. Inną ważną przyczyną powstawania łupieżu stanowi stopniowy zanik wytwarzania kolagenu – ważnego budulca skóry głowy. Gdy ta zostaje go pozbawiona, staje się sucha, a proces jej regeneracji zostaje zaburzony. Oznacza to w efekcie nasilenie objawów łupieżu – głównie nieprzyjemnego swędzenia, które potęguje jego nadprodukcję.

Powstaje pytanie, o to…

Jak skutecznie poradzić sobie z łupieżem?
Oczywiście możecie iść do apteki i wykupić całą ofertę specyfików, które mają jedną zasadniczą wadę – usuwają problem tylko do chwili, gdy z nich korzystamy. Poza tym wciąż mamy do czynienia z obciążoną chlorem wodą. A teraz wyobraźcie sobie, że wystarczy zwykły prysznic, a problem przestaje istnieć już na zawsze. Niemożliwe? To sami zobaczcie. Wystarczy, że sięgniecie po Therapy Shower i zamontujecie ją zamiast końcówki do prysznica. Efekt? Na skórę Waszej głowy spływa oczyszczona całkowicie z chloru, a przy tym zmiękczona woda, dodatkowo wzbogacona o kolagen.  Woda oczyszczana jest przez umieszczony w korpusie silny magnes, zaś kolagen uwalniany jest do strumienia ze znajdującego się w nim wkładu. Ale to jeszcze nie koniec. Wkład, w który wyposażona jest Therapy Shower uwalnia też w trakcie kąpieli olejek lawendowy o potwierdzonych właściwościach przeciwłupieżowych. Ponadto lawenda działa kojąco na system nerwowy, co eliminuje stres, a tym samym hamuje produkcję łupieżu.
Reasumując – najskuteczniejszą metodą na wyeliminowanie łupieżu z Waszego życia, to czysta woda bez dodatku chloru oraz codzienna dawka kolagenu oraz lawendy. Rozwiązanie to macie na wyciągnięcie ręki! Zapraszamy do zamówień!