Therapy Shower kontra zwykły prysznic

Znacie to uczucie, gdy wracacie do domu zmęczeni i już w czasie drogi powrotnej marzycie o orzeźwiającej kąpieli, gorącej kawie i relaksie? A teraz wyobraźcie sobie, że doświadczacie tego wszystkiego w trakcie jednej kąpieli. Nierealne? Projektanci Therapy Shower udowodnili coś wprost przeciwnego. Zobaczcie sami i poznajcie kluczowe różnice oraz korzyści, jakie wyróżniają nasz produkt. Jaki zatem jest Therapy Shower?

Ekonomiczny i wydajny

…co oznacza, że możecie bez problemu pozwolić sobie na długą mokrą, gorącą i pełną przyjemnych doznań kąpiel, bez obawy o wysokość rachunku za wodę. Jak to możliwe? Otóż nasz Therapy Shower w tym samym czasie zużywa 10 litrów wody, podczas gdy klasyczny prysznic dwa razy więcej… Czysta oszczędność i … skóra! 🙂

Bezproblemowy w montażu

Taki sprzęt najchętniej kupujemy, a więc rozwiązanie to zastosowaliśmy również w przypadku Therapy Shower. Wystarczy wypakować urządzenie, skręcić je i umieścić na miejscu klasycznej słuchawki prysznicowej. Potem już tylko okręcić wodę i sycić się niekończącą się przyjemnością.

Bezawaryjny w użytkowaniu

Therapy Shower w głowicy posiada 300 dysz, które się nigdy nie zapchają ! Jest to również możliwe, gdyż Therapy Shower wyposażony jest w specjalny filtr zapobiegający powstawaniu osadów wywoływanych przez chlor i twardą wodę oraz powstrzymujący powstawanie rdzy.

Efektywny

Słuchawka Therapy Shower została też tak zaprojektowana, iż przy jednoczesnym mniejszym zużyciu wody (o 50%), tworzy większe ciśnienie ! Co z kolei gwarantuje Ci komfortowe warunki w trakcie kąpieli. Także w domach, gdzie ciśnienie wody jest bardzo niskie.

Korzystny dla skóry …

Dzięki zawartości kolagenu oraz eliminacji z wody chloru, znikają wszystkie typowe problemy skórne, jak:

  • przesuszona skóra;
  • zmęczona cera;
  • zmiany trądzikowe;
  • cera podrażniona i z alergią.

…włosów…

 

W zaledwie 14 dni możesz pozbyć się łupieżu! I nie jest to jedynie tani chwyt marketingowy. Taki efekt gwarantują: miękka woda bez chloru, efekt delikatnego masażu skóry głowy, dodatek kolagenu oraz olejków eterycznych. Poza tym dzięki Therapy Shower Twoje włosy staną się miękkie, delikatne i dużo łatwiejsze w układaniu.

i psychiki

Therapy Shower wyposażony został w specjalny technologicznie zaawansowany wkład uwalniający do wody olejek eterycznylawenda (wykazujący działanie wyciszające i relaksujące) lub cytryna (orzeźwiający i energizujący).