Woda kontra cellulit

Dobra wiadomość jest taka: cellulit nie oszczędza nikogo (tak, u mężczyzn też się pojawia). Zła – trudno się bo pozbyć. Ale zabiegi wodne z Therapy Shower to gwarancja wygranej z cellulitem!


Skąd się bierze cellulit?

Jesteście zapewne przekonani, że cellulit to atrybut puszystych kobiet. Po części macie rację, ale nie do końca. Otóż cellulit to zmiany skórne, za którymi stoją:

  • brak ruchu;
  • zbyt mała ilość wypijanej wody – co zaburza procesy oczyszczania skóry, ale również ma wpływ na produkcję kolagenu utrzymującego elastyczność i napięcie skóry;
  • nadmiar żeńskich hormonów estrogenów;
  • niedobory progesteronu;
  • zbyt długie przebywanie w wysokich temperaturach – długie gorące kąpiele, sauna, solarium, przebywanie na słońcu;
  • mocno obcisła odzież – która powoduje niedotlenienie komórek tłuszczowych skóry i zaburza tym procesy wydalania toksyn oraz szkodliwych odpadów metabolicznych.

Jak więc widzisz, wbrew utartym przekonaniom cellulitowi sprzyja nie tylko nadwaga. Skoro lista jego przyczyn jest tak złożona, nie trudno o wniosek, że jest to nierówny i trudny przeciwnik.

Zobacz, jak łatwo możesz wygrać z cellulitem!

Pozbycie się cellulitu dawno nie było takie proste!
Pozbycie się cellulitu dawno nie było takie proste!

 Wystarczy, że codziennie zafundujesz sobie profesjonalny masaż wodny i to w zaciszu własnego domu. Jego wykonanie umożliwi Ci nasz niezwykły filtr prysznicowy. Jak to możliwe? Otóż, jak wiesz cellulit powstaje od nagromadzenia w komórkach tłuszczowych ubocznych produktów przemiany materii, co prowadzi do ich nienaturalnego rozrostu. To z kolei powoduje również deformację włókien kolagenu, który utrzymuje napięcie skóry. Zwykły masaż wodny powoduje jedynie usprawnienie procesu oczyszczania skóry. Therapy Shower rozprawia się cellulitem na trzy sposoby! Pytasz jak to możliwe? Otóż nasz filtr prysznicowy:

  • posiada specjalną płytkę, która działa jak masażer – robi to delikatnie, ale skutecznie, co aktywizuje procesy oczyszczania skóry;
  • uwalnia bezpośrednio do wody kolagen (który usuwa widoczne oznaki cellulitu, wygładzając skórę oraz pomaga zatrzymać wilgoć w skórze, co dodatkowo ułatwia procesy naprawcze) i witaminę C ( usprawniającą syntezę kolagenu oraz procesy regeneracyjne skóry) – co powoduje, że Twoja skóra otrzymuje solidną porcję nawilżenia, a ciało staje się bardziej jędrne;
  • to źródło miękkiej wody – namagnesowana woda posiada bardzo silne właściwości oczyszczające, a jej cząsteczki bez problemu wchłaniają się w skórę.

Masz więc wybór albo męczyć się ze znienawidzonym defektem, albo … kupić zestaw Therapy Shower i cieszyć się nieskazitelnie pięknym ciałem nie tylko latem, ale przez cały rok!