Zobacz ile może dla Ciebie zrobić olejek cytrynowy

Masz dość widocznych przebarwień na skórze? A może Twoja przetłuszczająca się cera doprowadza Cię do szału? Zażyj kąpieli z Therapy Shower olejek cytrynowy, a w kilka chwil poczujesz wyraźną różnicę. Ale to tylko część możliwości, jakie oferuje taka kąpiel. Zresztą zobaczcie sami.


Za co lubimy cytrynę?

Ja na przykład za jej przyjemny orzeźwiający aromat i za to, że dodana do herbaty z miodem i imbirem zmienia jej smak. Nasze babcie ceniły ją za dużą ilość witaminy C i wsparciu, jakie oferowała, gdy dopadła nas grypa czy przeziębienie. Ale nie o właściwościach kulinarnych, ani zdrowotnych cytryny będziemy tu mówić. Skupimy się na jej kosmetycznych właściwościach, które odkryły już piękne Egipcjanki, a jakie owoc ten zawdzięcza przede wszystkim swojemu składowi. Dlatego został on wykorzystany również w urządzeniu Therapy Shower. W jakim celu? Po pierwsze – aby wszelkie przebarwienia na skórze zniknęły, a jej koloryt się wyrównał. Po drugie – aby Twoja cera przybrała ładnego matowego odcieniu. Po trzecie – abyś mogła poradzić sobie z widocznymi piegami. Ale na tym nie koniec. Olejek cytrynowy znany jest też ze swoich ściągających właściwości. Dlatego kąpiel z jego wykorzystaniem zaleca się właścicielkom i właścicielom – tak, zgadza się panowie też mają problemy ze skórą, tylko nieco mniej widoczne – certy tłustej. Ponieważ olejek cytrynowy potrafi regulować wydzielanie sebum, poleca się jego regularne stosowanie osobom z cerą trądzikową czy ze skłonnościami do powstawania pryszczy, krostek oraz innych zmian. Warto też nadmienić, że znajdują się w nim cenne antyoksydanty, zatem jest to panaceum na młody wygląd.

Korzysta na tym nie tylko Twoja cera

…ale również włosy. Dzięki jego zawartości w wodzie możesz szybciej pozbyć się takich problemów włosów, jak:

  • łupież;
  • niezdyscyplinowanie;
  • suchość;
  • porowatość.

Już jeden prysznic może sprawić, że Twoje włosy staną się delikatne, gładkie i przyjemne w dotyku. Łatwiej też będzie je rozczesać czy ułożyć.

Olejek wpływa też korzystnie na Twoje samopoczucie

…dostarczając Ci przyjemnego, ale delikatnego orzeźwienia. Jego aromat sprawi, że dosłownie będziesz móc oddychać pełną piersią – gdyż oczyszcza i udrażnia drogi oddechowe. Jeśli masz do wykonania trudniejszą pracę umysłową, wymagającą skupienia, koncentracji i uwagi, kąpiel Therapy Shower z olejkiem cytrynowym, także Ci pomoże i usprawni Twoje działania.

Jeśli chcesz przekonać się na własnej skórze, jak działa olejek cytrynowy, a przy okazji skorzystać z wielu innych właściwości Therapy Shower, już dziś sięgnij po zestaw Basic z olejkiem cytrynowym.