Chcesz być jak Dionizos? Podpowiemy Ci, jak to zrobić!

Nie tylko kobiety chcą być piękne i wiecznie młode! Ten trend przejmują coraz częściej panowie. Wiesz, że wystarczy jeden prosty krok, abyś i Ty dołączył do ich grona?


Młodość – towarem deficytowym

…a skoro tak jest, to musisz wiedzieć w jaki sposób o nią zadbać lub ją przywrócić. Pewnie pomyślisz, że teraz będziemy zachęcać Cię do wizyt u kosmetyczki lub w salonie medycyny estetycznej. Nie zaprzeczamy – to również świetne metody, aby odjąć sobie lat lub zatrzymać młodzieńczy wygląd. Jest tylko jedno ale – musisz dbać o regularność, co pociąga za sobą spore wydatki – zarówno czasowe, jak i finansowe. A gdyby tak istniała metoda, dzięki której w zaledwie kilka chwil masz to, o czym marzy tak wielu? Brzmi niewiarygodnie, ale to fakt. W ten sposób właśnie działają nowoczesne zestawy prysznicowe, które oferują:

  • przyjemny i efektywny masaż – dzięki czemu skóra staje się lepiej ukrwiona, odżywiona i sprawniej pełni swoje funkcje;
  • młodszy wygląd – dzieje się tak, gdyż w trakcie kąpieli skóra zostaje odżywiona i zregenerowana koktajlem z witaminy C i kolagenu;
  • zniwelowanie oznak zmęczenia (opuchnięcia, zasinienia pod oczyma, głębokie bruzdy na czole, zmarszczki) – taki efekt jest możliwy, gdy zamówisz zestaw z olejkiem cytrynowym.

Wbrew pozorom młoda, gładka cera – dodaje męskości. Również dlatego, że dzięki porcji kolagenu cera zatrzymuje jędrność, a to z kolei pomaga zachować owal twarzy bez zmian. Możesz więc cieszyć się swoim urokiem osobistym, aż do późnego wieku.

Włosy bez łupieżu, zadbana skóra bez widocznych efektów zmęczenia – właśnie te elementy składają się na młody i atrakcyjny wygląd mężczyzny. Z Therapy Shower to możliwe już po pierwszej kąpieli!

Młodość to nie wszystko…

Młodo wyglądająca twarz i dobrze zachowany jej owal to nie wszystko. Jeśli chcesz czuć się atrakcyjny, warto byś zadbał o pozostałe aspekty swojego wyglądu, jak chociażby wypielęgnowane włosy czy rześki umysł i niewyczerpane pokłady energii. Musisz przy tym wiedzieć, że tak właśnie wyglądają skutki uboczne stosowania Therapy Shower czyli:

  • likwidacja łupieżu – i to w zaledwie 14dni bez konieczności używania drogich szamponów czy suplementów;
  • zregenerowana i wzmocniona strefa psycho-fizyczna – dba o to zestaw z olejkiem lawendowym;
  • powstrzymanie łysienia i wypadania włosów – gwarantuje to emitowana przez prysznic uzdatniona miękka woda oraz woda oczyszczona z cząstek chloru (twarda i woda z chlorem powodują osłabienie cebulek włosowych i zaburzają proces wzrostu włosa).

To co? Gotowy na rewolucję? Jeśli tak to zapraszamy! Atrakcyjne ceny oraz liczne rabaty czekają!