Korzyści


Szukasz produktu, który łączy w sobie wiele zalet? Nasz wyjątkowy filtr prysznicowy zapewnia Ci coś więcej jak tylko codzienną kąpiel.
Oczyszczenie ciała jest jego podstawową funkcją, ale ma on również szereg dodatków, które szybko docenisz.
Nowoczesny filtr został zaprojektowany w sposób wykraczający poza obecne standardy dotyczące tego typu filtrów.

Czy wiesz, że codzienny prysznic może wspomagać leczenie, zachowanie młodego wyglądu i poprawić samopoczucie? Zobacz, jak to jest możliwe!

Pachnąca woda z prysznica – woda o dwóch nutach zapachowych
Twoja kąpiel może być niezwykłym doznaniem zapachowym. Filtry dodatkowo zapewniają aromat lawendy bądź orzeźwiającą nutkę cytrynową. Kąpiąc się, cała łazienka będzie pachnieć Twoim ulubionym zapachem! k_1 k_1b
rozwiń
Przyjemna kąpiel zapewnia jędrną i elastyczną skórę
WATERS Therapy Shower jest wyposażony w mikrofiltr, który usuwa wszelkie nieczystości z wody, a dodatkowo wzbogaca ją w pozytywne jony, witaminę C oraz kolagen. Są to niezwykle cenne mikroelementy, pomagające w zachowaniu jędrności skóry, ale i młodego wyglądu! Możesz zapomnieć o stosowaniu balsamu, ponieważ po kąpieli, Twoja skóra będzie miękka i przyjemna w dotyku.
rozwiń
Miękka i zjonizowana woda
Mikrofiltry, które znajdują się w WATERS Therapy Shower wzbogacają wodę o niezbędne do zachowania zdrowego stanu skóry pozytywne jony. Dodatkowo oczyszczają wodę ze szkodliwych związków, rdzy i kamieni. k_3 k_3b
rozwiń
Oszczędność czy dłuższy prysznic?
Dzięki WATERS Therapy Shower oszczędzasz nawet do 70% wody! Słuchawka prysznicowa ma dyszę, która pobiera mniej wody, a daje bardzo mocny strumień. Tym samym możesz zaoszczędzić pieniądze, ponieważ Twoja codzienna kąpiel będzie zużywać mniej wody lub wydłużysz ją, nie płacąc za to ani złotówki więcej!
rozwiń
Usuwanie małych cząstek i nieczystości
WATERS Therapy Shower to przede wszystkim słuchawka, która działa jak gąbka dla nieczystości. Zatrzymuje je, przepuszczając wodę, w której nie ma grama nieczystości bądź szkodliwych cząsteczek. Znajdują się natomiast pozytywne i pożądane dla skóry jony, witaminy i mikroelementy.
rozwiń
Domowe centrum spa
Zamień zabiegi SPA na WATERS Therapy Shower. Słuchawka idealna, która oczyszcza wodę i wzbogaca ją o niezbędne mikroelementy sprawi, że skóra stanie się gładka, jędrna i taka zdrowa. Wszystko za sprawą witamin, kolagenu i innych mikroskładników, których nie znajdziesz w wodzie ze zwykłej słuchawki prysznicowej.
rozwiń
Wylecz problemy skórne
Drogie leczenie, preparaty i ciągła walka z zrogowaciałą skórą, łupieżem? Stosując WATERS Therapy Shower na zawsze zapomnisz o tych problemach. Woda przechodzi przez filtry, które usuwają nieczystości i wzbogacają ją o witaminy i mikroelementy, które pozytywnie wpływają na stan Twojej skóry. Koniec z problemami – za sprawą tak drobnej zmiany! u1
rozwiń