Czego potrzebuje Twoja skóra na co dzień?

Przyznaj się – lubisz spełniać swoje fanaberie – to dodaje energii i sprawia, że czujesz się zadbana i „dopieszczona”. Wiedziałaś, że Twoja skóra też ma takie zachcianki? A wiesz, że od ich spełnienia dzieli Cię jedna prosta czynność czyli prysznic?


Gdyby Twoja skóra umiała mówić…

Twoja skóra codziennie „mówi” do Ciebie poprzez: przesuszenie, podrażnienia, widoczne efekty zmęczenia czy stresu, a nawet przez takie zmiany, jak: cellulit, zmarszczki czy rozstępy.

Z pewnością powiedziałaby, że potrzebuje solidnego nawilżenia – bo pozbawiona go cierpi. Zaczyna się marszczyć i podobnie jak Ty, gdy chce Ci się pić – traci energię i przestaje pełnić swoje, ważne również dla Ciebie funkcje. Na pewno wytknęłaby Ci także błędy w pielęgnacji skóry takie, jak: twarda woda czy zbyt agresywne składniki kosmetyków oraz bezpośrednie wystawianie na promienie słoneczne. Ich degradacyjne działanie możesz porównać z tym co odczuwasz, gdy jesteś pozbawiona odpowiedniego ubrania (skóra traci swoją warstwę ochronną), zastrzyku porannej kawy (szybko widać na niej oznaki zmęczenia) oraz porcji odpoczynku (skóra traci zdolność pełnej regeneracji).

Odpowiedz na wołanie swojej skóry!

Zwykły prysznic to za mało, by pomóc skórze! Therapy Shower czyli miękka woda oraz kolagen i witamina C to najbardziej kompletna odpowiedź na potrzeby Twojej skóry!

Im dłużej będziesz ignorowała sygnały, jakie wysyła Twoja skóra – tym gorzej będziesz się czuła i nikt nie uwierzy, że masz dwadzieścia parę lat, bo przybędzie Ci ich co najmniej o 10 więcej. Powiedz STOP degradacji skóry – Twojej najlepszej wizytówki. Sięgnij po Therapy Shower – innowacyjny filtr prysznicowy, stworzony by odpowiedzieć na potrzeby współczesnej kobiety! Dlaczego właśnie Therapy Shower? Ponieważ:

  • likwiduje zmarszczki;
  • wygładza i ujędrnia skórę – także w najbardziej trudnych miejscach;
  • zabezpiecza przed promieniami UV;
  • dogłębnie odżywia skórę;
  • wzbogaca skórę o cząstki kolagenu oraz witaminę C – koktajl ten działa na skórę: regenerująco, odżywczo i wyciszająco;
  • przywraca optymalny poziom nawilżenia skóry – oraz zatrzymuje cząsteczki wody w komórkach skóry;
  • ułatwia walkę z cellulitem – a także rozstępami (!).

Dodatkowo może dodać Ci energii – gdy wybierzesz zestaw Therapy Shower z olejkiem cytrynowym lub wyciszyć i wprowadzić w stan głębokiego relaksu – kiedy sięgniesz po zestaw Therapy Shower lawenda. Wybierasz raz – a efektem cieszysz się bez żadnych ograniczeń! Także czasowych – gdyż Therapy Shower pozwala zaoszczędzić o 50% wody mniej, niż w przypadku tradycyjnego prysznica.

Zapraszamy!