Łysiejesz? Pomóż sobie bez kosztownych terapii!

Tracisz włosy i boisz się, że w końcu zostaniesz całkiem łysy? Poznaj skuteczne i bezpieczne narzędzie, które powstrzyma ten proces!

 

Utrata włosów u wielu panów jest równoznaczna ze spadkiem ich samooceny. Jedni sięgają natychmiast po drogie szampony i suplementy, inni decydują się na bardziej restrykcyjne rozwiązanie, jakim jest obcięcie „na zero”. Kłopot w tym, że sam szampon czy tabletka, zazwyczaj nie rozwiązują problemu. Nie każdemu mężczyźnie jest też do twarzy z „łysą czaszką”.

Nasza innowacyjna metoda powstrzyma łysienie i pomoże Ci świetnie wyglądać!

Bez względu na to, do której grupy „walczących z łysieniem” się zaliczasz, chcemy namówić Cię do jeszcze jednej metody. W odróżnieniu od pozostałych jest całkowicie bezpieczna, a jedyny efekt uboczny jej stosowania to zdrowa burza włosów! Nasz sekret to innowacyjna słuchawka prysznicowa, która:

  • powstrzymuje wypadanie włosów;
  • wzmacnia cebulki włosowe;
  • wpływa korzystnie na kondycję i wygląd włosów;
  • przyspiesza proces wzrostu włosów;
  • odbudowuje strukturę włosów.
Dzięki Therapy Shower – gęste, zdrowo wyglądające i łatwo układające się włosy, mogą zastąpić łysienie!

Zastanawiasz się, jak to możliwe, że jedno urządzenie potrafi tak wiele. Jest to możliwe ponieważ, słuchawka prysznicowa uwalnia wprost do wody cząstki kolagenu – to po pierwsze. Kolagen to białko i ważny budulec włosów. Jego dodatek: pobudza do pracy mieszki włosowe i odżywia samą skórę głowy. Po drugie – prysznic posiada wbudowany filtr, dzięki któremu „wytwarzana” jest miękka woda – najbardziej delikatna dla skóry głowy, jak i samych włosów. Dzięki temu nowo-odrastające włosy stają się dużo zdrowsze, lepiej odżywione i zabezpieczone przed przesuszeniem. Ponadto miękka woda wytwarzana przez Therapy Shower wpływa również korzystnie na mieszki włosowe, które są zapychane i niszczone przez wodę twardą, co wzmaga proces utraty włosów.

***
Therapy Shower posiada nie tylko filtr zmiękczający i uwalniający kolagen. Słuchawka wyposażona jest też we wkład z olejkiem eterycznym. Jeśli czujesz wyraźnie, że wypadaniu włosów towarzyszy swędzenie lub zauważyłeś u siebie łupież, to koniecznie zamów zestaw prysznicowy lawenda, ponieważ to właśnie ten olejek posiada właściwości kojące oraz pomaga zwalczyć łupież.