Odnów oblicze swojej łazienki!

Wiosna to idealny moment, by zmienić coś w swoim domu. Na przykład wystrój łazienki i jej wyposażenie. Nowoczesny prysznic to najlepsza inwestycja. Zobacz, dlaczego.

Poprawa wyglądu i kondycji skóry
Nowoczesna słuchawka prysznicowa Therapy Shower została tak skonstruowana, aby w pełni dbać o potrzeby Twojego ciała. W trakcie kąpieli zamontowany wkład uwalnia bezpośrednio do wody, w której bierzesz kąpiel trzy ważne dla młodszego wyglądu, dobrej kondycji i komfortu Twojej skóry składniki czyli: kolagen, witamina C oraz naturalny olejek eteryczny. To właśnie ich zastosowanie wpływa korzystnie na stan skóry całego ciała. Dzięki temu:
  • skóra codziennie dostaje niezbędną porcję nawilżenia – co utrzymuje jej jędrność i elastyczność oraz zapobiega łuszczeniu;
  • szybko pozbywasz się przebarwień – w ten sposób cera zachwyca zdrowym wyglądem i blaskiem;
  • otrzymujesz solidną porcję zabezpieczenia przed przedwczesnym starzeniem – istniejące zmarszczki zostają spłycone i wygładzone, a nowe nie mają podłoża, by powstać.
Wsparcie dla włosów nadmiernie wypadających
W trakcie prysznica odczuwasz efekt masażu skóry głowy. To z kolei pobudza cebulki włosowe do wzrostu. Ponadto wpływa korzystnie na odżywienie cebulek włosowych, przez co nowe włosy rosną silniejsze i zdrowsze. Poza tym uwalniany do wody kolagen stanowi ochronę dla włosów przed szkodliwymi czynnikami.
Therapy Shower oznacza też 50% mniej wydatków na wodę, niż tradycyjny prysznic! Obiecuje Ci przyjemność kąpieli bez ograniczeń!

Komfortowo i bezpiecznie
Słuchawka Therapy Shower została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu Ci maksymalnego komfortu, na jaki zasługujesz. Stąd też w jej skład wchodzi wkład z naturalnymi olejkami eterycznymi o właściwościach: odprężających, wzmacniających system nerwowy i odpornościowy i wspomagających walkę z niektórymi chorobami skórnymi, jak: trądzik, atopia, łuszczyca czy łupież. Dodatkowo olejki roślinne odświeżają i uzdatniają powietrze w łazience. To z kolei przeciwdziała powstawaniu środowiska idealnego dla grzybów czy pleśni. Poza tym wyposażono ją w specjalny filtr, który usuwa cząstki chloru z wody, w której się kąpiesz. Dodatkowo powstrzymuje rozwój bakterii oraz hamuje powstawanie rdzy dookoła słuchawki. W ten sposób otrzymujesz więc gwarancję całkowicie bezpiecznej kąpieli.