Włosy Cię nie słuchają? Zmień prysznic, a nie szampon!

Twoje włosy się plączą, elektryzują, a po godzinach stylizacji nie ma nawet śladu? Zamień swój stary prysznic, na nowoczesny filtr prysznicowy Therapy Shower. Efekty Cię zaskoczą!

Ile znaczą włosy dla ich właścicieli?
Wbrew pozorom do wyglądu i stanu włosów, sporą wagę przywiązują nie tylko kobiety, ale i mężczyźni. Powód? Fryzura oraz to, jak wyglądają włosy, podkreślają naszą pewność siebie. Pozwalają podkreślić też własną odrębność i zaakcentować atrakcyjność. Dlatego właśnie panowie, coraz częściej odwiedzają salony fryzjerskie, aby tam móc dodać swojej czuprynie witalności lub zatuszować łysienie. Wydają też spore pieniądze na terapie przeciwłupieżowe. Panie zaś starają się zmieniając kolor włosów na bardziej wyrazisty, zamaskować upływający czas. Wszystkie te zabiegi mają jednak dwie wady. Przede wszystkim osłabiają włosy, które zaczynają sprawiać im coraz więcej trudności w okiełznaniu i przyczyniają się do ich wypadania. Po drugie – trzeba pamiętać o ich systematycznym stosowaniu.

A gdyby tak uprościć zabiegi kondycjonujące i upiększające nasze włosy?
Takie narzędzie, które to potrafi już istnieje jest w zasięgu Twoich rąk, a nazywa się Waters Therapy Shower. Ta innowacyjna słuchawka prysznicowa powstała, aby zadbać o Twoje samopoczucie, a to, jak wyglądasz i czujesz się, jest jego ważnym elementem. Włosy i ich kondycja, też odgrywają tu ogromne znaczenie. Jedynie zadbane i posłuszne szczotce, mają szansę stać się dopełnieniem Twojego zadowalającego i atrakcyjnego wizerunku. Aby było to możliwe, producent słuchawki wyposażył ją we wkład zawierający kolagen – bardzo ważny aminokwas oraz budulec włosa oraz witaminę C – istotną dla wzmocnienia działania kolagenu. To właśnie dzięki ich dodatkowi:
  • włosy stają się bardziej miękkie w dotyku;
  • przyspiesza się proces wzrostu włosów;
  • cebulki włosowe stają się lepiej odżywione;
  • włosy otrzymują codzienne optymalną ilość nawilżenia i przestają sprawiać właścicielom kłopotów.
Poza tym włosy odzyskują naturalny blask oraz długo utrzymuje się ich piękny kolor.