Cera bez przebarwień? Poznaj skuteczną metodę!

Drażnią Cię plamy i przebarwienia na skórze? Chcesz się ich pozbyć? Dzięki naszej nieinwazyjnej metodzie to możliwe. Sprawdź nas koniecznie!


Skąd się biorą przebarwienia na skórze?

Ich podłoże bywa różne. Najczęściej są to błędy wynikające z niewłaściwej ochrony przeciwsłonecznej. Ale mogą one się też pojawiać wraz z wiekiem, kiedy skóra przestaje idealnie funkcjonować i do głosu dochodzi zaburzona gospodarka hormonalna. Plamy mogą też pojawić się w wyniku stosowania niektórych leków czy ziół, jak chociażby dziurawiec (wspierający walkę z depresją).

Wyrównaj koloryt skóry bezpiecznie i bezboleśnie

Z Therapy Shower plamy po opalaniu nie zniszczą Twojej opalenizny!

W jaki sposób poradzić sobie z przebarwieniami skórnymi? Można udać się do salonu medycyny estetycznej i poddać różnego rodzaju zabiegom, ale są one na ogół dość inwazyjne. Można też łykać suplementy lub sięgać po kremy czy maści, które przepisze nam dermatolog. My jednak mamy dla Ciebie o wiele mniej inwazyjny, a do tego naprawdę przyjemny sposób usuwania przebarwień. Ta metoda to kąpiel z witaminą C, która uwalniana do wody oddziałuje wprost na Twoją skórę. Umożliwiają ją nasze zestawy prysznicowe ze specjalnym wkładem, w którym znajduje się właśnie ten składnik. Korzystając z tej metody codziennie, fundujesz swojej skórze dużo więcej. Przede wszystkim dbasz o jej wiecznie młody i atrakcyjny wygląd, przez co i Ty czujesz się doskonale ze swoim ciałem. Po drugie dostarczasz jej składnika, który pobudza produkcję kolagenu – niezbędnego budulca skóry. Po trzecie wzmacniasz i uszczelniasz barierę ochronną skóry przed czynnikami szkodliwymi – w tym również przed promieniowaniem UV. Poza tym regeneracyjny prysznic Therapy Shower, powinien zagościć też na stałe na liście zabiegów pielęgnacyjnych osób zestresowanych oraz nałogowych palaczy. Ich skórze potrzebne jest solidne wsparcie, ponieważ staje się ona zmatowiała, pozbawiona składników odżywczych oraz poszarzała. O wiele szybciej pojawiają się na niej też pierwsze zmarszczki. Witamina C usuwa te problemy. Dodatkowo uwalniany w czasie kąpieli aromat lawendy przyjemnie wycisza i relaksuje, co też ma zbawienny wpływ na nasz wygląd.

Już dzisiaj dokonaj wyboru – skóra bez przebarwień, wyraźnie odmłodzona czy regularne bieganie do dermatologa, kosmetyczki lub drogerii?