Wykorzystaj moc komfortowego prysznica!

Czy wiesz, że Twój codzienny prysznic może zamieć się w pełne przyjemności doznanie? Zobacz, jak działa Therapy Shower i poczuj tą komfortową moc na własnej skórze.

Prysznic, który nie tylko regeneruje
…ale również przynosi wiele korzyści i to zauważalnych gołym okiem – tak najkrócej można by opisać wszechstronne działanie Therapy Shower. A co właściwie oznacza to w praktyce? Przede wszystkim pełen relaks dla ciała i umysłu. Nawet kilkuminutowa kąpiel sprawia, że wychodzisz spod prysznica w świetnym nastroju. Tak działają olejki eteryczne uwalniane do wody. Po drugie działanie odprężające i wyciszające lub wprost przeciwnie – kąpiel może dodać energii i przyjemnie, aczkolwiek delikatnie pobudzić. Takie właściwości wykazuje olejek cytrynowy oraz efekt delikatnego ożywczego masażu – dzięki odpowiednio wyprofilowanej płytce prysznicowej. Po trzecie – wyraźna poprawa wyglądu. Cera staje się bardziej rozjaśniona. Z twarzy znikają oznaki zmęczenia, a buzia nie zdradza metryki. W ten sposób oddziałuje zawarty w wodzie kolagen – ważny budulec skóry. Therapy Shower poprawia w widoczny sposób stan i kondycję włosów. Przestają się one kruszyć, przetłuszczać oraz wypadać. Stają się pełne życia, blasku i na dłużej zachowują swój naturalny kolor. Zawdzięczają to kolagenowi, ale i witaminie C, które znane są z silnie regenerujących i odżywczych właściwości. W tym także przeciwdziałają przebarwieniom.
Promienista cera to efekt, który dzięki Therapy Shower możesz osiągnąć bez inwestowania w drogie kosmetyki i zabiegi upiększające!

Dajemy Ci więcej przyjemności i to na dłużej!
Tradycyjne prysznice mają to do siebie, że zużywają dużo wody. Zwłaszcza, gdy zmienia się szybkość i siłę strumienia. Therapy Shower obniża rachunki za wodę, gdyż zmniejsza jej zużycie każdorazowo o 50% (!) To powoduje, że możesz zażywać relaksujących kąpieli tak długo i często, jak zechcesz, nie martwiąc się przy tym o fakturę, co również wpływa na Twój komfort psychiczny.
Gotowi na zakupy? To zapraszamy! Oferujemy niskie ceny oraz atrakcyjne rabaty. Poza tym dajemy prezenty do każdego zamówienia! Odwiedźcie nasz sklep jeszcze dzisiaj!