Nie masz czasu na urlop? Weź prysznic!

Brzmi, jak żart – ale naprawdę działa. Pod warunkiem, że będzie to regeneracyjno-relaksacyjna kąpiel z Therapy Shower.

Stres – niszczy nie tylko nerwy
Przedłużający się stres sprawia, że wszystko wypada Ci z rąk. Cierpi na tym również Twoja atrakcyjność.
Jego działanie jest o wiele bardziej niszczące i destrukcyjne. Stres atakuje także nasz sposób odbierania świata i ludzi. Wszystko zaczyna nas drażnić. Myśląc wciąż o tym, co jeszcze mamy do zrobienia, odbieramy sobie spokojny sen. To z kolei rujnuje naszą koncentrację, ale również negatywnie wpływa na stan i wygląd skóry, która dodatkowo przestaje skutecznie bronić się przed atakami z zewnątrz. Poza tym możemy zauważyć wyraźne pogorszenie kondycji włosów. Zaczynają nam doskwierać: wypadanie włosów oraz łupież.

Nie możesz wyrwać się na urlop? Sięgnij po prostsze metody.
Kąpiel z Therapy Shower pomaga szybko pozbyć się nadbagażu w postaci codziennego stresu.
Kiedy stres zaczyna nas przytłaczać, powinniśmy jak najszybciej się od niego uwolnić. Najlepiej udając się na urlop. Jeśli to niemożliwe – warto zafundować sobie domowe zabiegi relaksacyjne, takie jak: masaż, kąpiel, aromaterapia. A czy wiesz, że Therapy Shower został tak skonstruowany, że łączy w sobie te trzy najskuteczniejsze metody relaksacyjne? Dzięki temu Twoja codzienna kąpiel zmienia się w źródło komfortu i przyjemności rodem z najlepszych ośrodków SPA. Ty z kolei czujesz, jak błyskawiczna odnowa biologiczna zmienia Twoje ciało, ale i wycisza umysł. Poza tym to Ty decydujesz, jak długo potrwa taki jeden zabieg. Ponieważ Therapy Shower zużywa o 50% mniej wody niż tradycyjne słuchawki prysznicowe, co oznacza w praktyce, że możesz czerpać przyjemność z kąpieli bez ograniczeń czasowych. To może przynieść Ci w efekcie jeszcze więcej korzyści.
Poza tym, możesz spodziewać się też dodatkowych efektów, jak:
  • młodszy wygląd – woda z kolagenem i witaminą C doda witalności Twojej skórze;
  • kompleksowa pielęgnacja: skóry i włosów – bez konieczności sięgania po dodatkowe balsamy czy kremy po kąpieli;
  • redukcja cellulitu i rozjaśnienie rozstępów;
  • pełniejsza i obfitsza fryzura – gwarantuje Ci to miękka woda naszpikowana kolagenem oraz witaminą C;
  • likwidacja łupieżu w 14 dni cząstki kolagenu wzmacniają cebulki włosowe, a miękka woda bez chloru nie powoduje podrażnień skóry głowy.
Jeśli więc doskwiera Ci stres, a widoków na urlop brak – jak najszybciej skorzystaj z naszego urządzenia i zadbaj o siebie! Nasz sklep, a w nim atrakcyjne rabaty oraz przystępne ceny już czekają na Ciebie! Zapraszamy !