Mężczyzno – Ty też możesz zatrzymać swoją młodość!

Zastanawiasz się, jaki jest przepis na SUKCES w męskim wydaniu? To przede wszystkim młody wygląd, a przy tym zadbane cera i włosy. Dzięki Therapy Shower ten efekt masz na wyciągnięcie ręki!

Mężczyzno poznaj potrzeby swojej skóry!
Sukces po męsku – to przede wszystkim zadbany wygląd!
Spoglądasz rano w lustro i nie możesz poznać swojej twarzy. Usilnie próbujesz zatuszować kolejną nieprzespaną noc, ale na próżno. Gdybyś był kobietą, mógłbyś przynajmniej użyć korektora. Ale czy wiesz, że na te zmiany – wory pod oczami, bruzdy, zmarszczki, czasami przebarwienia – sam sobie zapracowałeś? Przyznaj, kiedy ostatni raz pomyślałeś o swojej skórze i jej potrzebach: czy jest odpowiednio nawilżona; czy Twoja dieta jej nie szkodzi; jak wesprzeć ją w jej ciężkiej pracy; jak ochronić ją przed wolnymi rodnikami, czynnikami zewnętrznymi czy stresem? Tak, to nie pomyłka. Tego wszystkiego potrzebuje nie tylko damska, ale również Twoja skóra. Jednak jeszcze nie wszystko stracone.

Pomóż swojej skórze w jeden prosty sposób!
Już jedna kąpiel z Therapy Shower, a Twoja cera nabierze zdrowego wyglądu!
Zafunduj sobie codziennie odmładzający prysznic, a niemal natychmiast poczujesz i zauważysz różnicę. Therapy Shower to gwarancja:
  • wyraźnie gładszej skóry – już po pierwszym użyciu;
  • optymalnego poziomu nawilżenia skóry – balsamy i kremy już nie będą Ci potrzebne;
  • przywrócenia cerze naturalnego kolorytu – dzięki czemu z marszu ubędzie Ci kilka lat;
  • zabezpieczenia skóry przed szkodliwym wpływem stresu i niezdrowego trybu życia.
Ponadto słuchawka prysznicowa Therapy Shower zabezpieczy Twoją skórę przed nieprzyjemnym uczuciem swędzenia czy ściągania – tuż po zakończeniu kąpieli. Zastanawiasz się, jak to możliwe? Ponieważ w emitowanej przez naszą słuchawkę wodzie nie znajdziesz chloru ani innych szkodliwych cząsteczek. Poczujesz za to delikatny masaż, który Cię rozluźni, a Twojej skórze pomoże się zregenerować. Umożliwia to specjalnie skonstruowana płytka, a także wkład, który uwalnia do wody odmładzający koktajl z kolagenu i witaminy C. Te dwa składniki działają: odmładzająco, regenerująco, wspomagająco i odżywczo. Poza tym stan Twojej cery zmieni się pod wpływem olejku eterycznego (lawenda), który witalizuje skórę, zabezpiecza przed działaniem stresu, a Tobie daje siły na kolejny trudny dzień.
Jaki z tego morał? Jeśli chcesz osiągnąć sukces – zapracuj na niego, a zestawy Therapy Shower skutecznie Ci w tym pomogą. Zapraszamy!