Jak dbać o włosy wraz z upływem wieku?

Wraz z wiekiem Twoje włosy potrzebują dodatkowego wsparcia i bardziej kompleksowej pielęgnacji. Zobacz, jak mogą w tym pomóc zestawy prysznicowe z olejkami eterycznymi, kolagenem i witaminą C.

Podcinanie, domowe maski czy zmiana szamponu oraz rezygnacja z niektórych szkodzących włosom nawyków to często zbyt mało, aby przywrócić im utracone: kondycję, objętość i zdrowie. Tym bardziej, że wraz z wiekiem zmieniają się ich potrzeby. Teraz musisz poświęcić swoim włosom o wiele więcej uwagi i troski, gdyż upływający czas niszczy ich strukturę. Poza tym pozbawia ich sprężystości i powoduje blaknięcie koloru (często przyspiesza proces siwienia). Przyczynia się też do obfitszego wypadania. Czy można temu w jakiś sposób zapobiec? Oczywiście, że tak. Zapewni im to….
niezwykła pielęgnacja domowa jak z salonu!
Chcąc zadbać o włosy, musisz sobie uświadomić, że ich wrogiem jest nie tylko upływający czas, ale również chlorowana i twarda woda. Dlatego tego też, sama zmiana nawyków czy przerzucenie się na lżejsze kosmetyki pielęgnacyjne, bywają często niewystarczające. Twoje włosy odżyją, gdy tradycyjny prysznic zastąpi nowoczesna słuchawka z filtrem oczyszczającym, jonizatorem wody oraz wkładem z olejkiem lawendowym i witaminą młodości. Korzystając z tego rozwiązania możesz liczyć na:
 • Włosy wygładzone, elastyczne i bardziej zdyscyplinowane
  Taki efekt zapewni olejek lawendowy – idealny sprzymierzeniec włosów osłabionych i pozbawionych życia.
 • Powstrzymanie wypadania włosów
  Proces ten spowalnia dodatek kolagenu uwalnianego wprost do strumienia wody
Decydując się na Therapy Shower już nigdy więcej nie będziesz musiała ukrywać swoich włosów pod kapeluszem!
 • Zatrzymanie koloru włosów
  Ułatwia to dodatek witaminy C – która najlepiej radzi sobie z upływem czasu, którego efektem jest blaknięcie, siwienie oraz matowienie włosów.
 • Likwidacja łupieżu i ochrona przed jego nawrotem, jak i wystąpieniem
  Takie doskonałe właściwości daje połączenie olejku lawendowego i kolagenu.
 • Przywrócenie objętości włosom
  Tak działa efekt delikatnego masażu skóry głowy, który poprawia jej ukrwienie, co ułatwia odżywianie cebulek włosowych, a także poprawia elastyczność włosów, dzięki czemu uzyskujemy efekt uniesienia ich u nasady.
 • Dogłębne i codzienne nawilżenie
  Tylko włosy odpowiednio zabezpieczone przed utratą wody, mogą cieszyć właściciela zdrowym wyglądem i świetną kondycją. Dotyczy to zwłaszcza włosów cienkich, delikatnych, jak i naturalnych loków. Filtr oczyszczający wodę z dodatku chloru, chroni włosy przed przesuszaniem. Dzięki temu możesz też bezpiecznie poddawać swoje włosy zabiegom upiększającym z użyciem ciepłego powietrza (lokówka, prostownica, suszarka).
Mamy dla Ciebie jeszcze jedną doskonałą wiadomość. Zakup Therapy Shower oznacza też niezwykły gratis, jakim jest żywa róża (!), która ożywi Twoje wnętrze, a Tobie poprawi skutecznie nastrój.
Zapraszamy !