Naucz się dbać o swoje nerwy !

Czeka Cię matura, a może zaliczenie na studiach lub trudna rozmowa z szefem? Chcesz mieć nerwy na wodzy? Sięgnij po skuteczny środek, jakim jest kąpiel antystresowa. Jak to działa i dlaczego?


Kiedy stres jest Twoim wrogiem

Trudne sytuacje, w których ceną jest Twoja przyszłość zawsze budzą niepokój. Nie pozwalają spokojnie spać i chociaż nie zdajesz sobie z tego sprawy, rujnują również Twoją urodę. Przyspieszają znacznie starzenie skóry, a także stoją za pojawieniem się: łupieżu, reakcji alergicznych oraz wzmożonemu wypadaniu włosów. Im dłużej pozostajemy bierni wobec takiego stanu rzeczy, tym bardziej sobie szkodzimy.

Uodpornij się na stres w zaciszu domowym!

Aby wesprzeć swój organizm oraz naprawić szkody wywołane przez stresujące sytuacje, wystarczy aromaterapia czyli zabiegi relaksacyjne z użyciem olejków eterycznych. Najskuteczniejsze z nich to olejek lawendowy oraz cytrynowy. Gdy dodatkowo połączysz moc zapachów z regeneracyjną kąpielą czy chociażby krótkim prysznicem, zyska na tym nie tylko Twoja psychika, ale również wygląd. Spytasz, jak to możliwe? Otóż ekskluzywny zestaw Waters Therapy Shower został tak opracowany, iż jednocześnie:

  • oddziałuje na Twoje emocje – lawenda wycisza je i koi, a także dodatkowo wzmacnia cały system nerwowy;
  • wprowadza Cię w stan głębokiego relaksu – dzięki specjalnej imitującej efekt masażu płytce: rozluźniają się napięte mięśnie; ciało staje się przyjemnie bezwładne; znika uczucie zmęczenia psychicznego;
  • powoduje przypływ sił witalnych – w taki sposób działa olejek cytrynowy uwalniany wprost do wody; wykazuje on właściwości orzeźwiające i regenerujące;
  • niweluje widoczne objawy stresu i przemęczenia – czyli ułatwia walkę z cieniami pod oczyma czy widocznymi obrzękami;
  • chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem – ułatwiając jej przyswojenie cząstek kolagenu oraz witaminy C czyli dwóch najskuteczniejszych sprzymierzeńców młodej skóry.

Jeśli chcesz przekonać się o tym, jakie jeszcze daje Therapy Shower korzyści, odwiedź sklep i wybierz swój zestaw!

Uwaga! Do każdego zakupu dodajemy specjalny gratis – żywą różę!