Miękka woda gwarancją pięknej cery

Zawsze młoda, piękna, przebojowa i pewna siebie?! Z Therapy Shower to możliwe i to od pierwszej kąpieli!

Jak to możliwe, że jeden prysznic pozwala na osiągnięcie takiego efektu?
To proste – sekretem jest miękka, a dodatkowo krystalicznie czysta woda jaką emituje Therapy Shower. Co z tego wynika? Przede wszystkim miękka woda, jaką zapewnia nasze urządzenie oczyszcza Twoją skórę dogłębnie i niezwykle dokładnie. W przeciwieństwie do twardej wody, która nie ma zdolności usuwania z powierzchni skóry pozostałości po użytych kosmetykach. Daje to w efekcie zatkane pory, co z kolei wywołuje: stany zapalne, wypryski, zmiany trądzikowe. Często też powoduje, że cera staje się wrażliwa. Miękka woda działa jak szczotka i nie pozostawia na skórze żadnych resztek żeli czy mydeł. Ale nie obawiaj się – nie niszczy przy tym i nie pozbawia jej warstwy ochronnej. Wprost przeciwnie – poprzez dodatek kolagenu oraz witaminy C – wzmacnia ją, a dodatkowo poprawia znacznie nie tylko jej wygląd, ale i kondycję skóry.


Twarda woda powoduje zatykanie porów skórnych i wywołuje zmiany na jej powierzchni.


Kąpiel z Therapy Shower niweluje problemy skórne i pozostawia skórę idealnie gładką i wyraźnie odmłodzoną.

Po drugie miękka woda Therapy Shower doskonale nawilża skórę. W odróżnieniu od twardej wody, która doprowadza do zniszczenia bariery wodno-lipidowej naskórka. Skutkiem czego jest przesuszenie, szorstkość, podrażnienie skóry oraz nieprzyjemne uczucie swędzenia. Zmiękczona przez filtr Therapy Shower woda, zapobiega wielu skórnym problemom. Ponieważ jest łagodna dla skóry, to :

  • nie powoduje rozszerzenia naczyń włosowatych – niweluje więc kłopotliwy rumień;
  • ułatwia pielęgnację cery naczynkowej i wrażliwej, a także z alergią;
  • nie podrażnia gruczołów łojowych – ogranicza wytwarzanie sebum i likwiduje efekt świecenia skóry.
Jakie jeszcze korzyści osiągasz wybierając Therapy Shower?
Przede wszystkim tradycyjny prysznic wymaga czasu, zaś prysznic Therapy Shower skraca czas kąpieli do minimum. Miękki strumień wody nie wymaga dodatkowego spłukiwania, co odbija się na trwaniu całego zabiegu. Po drugie po naszym prysznicu skóra nie wymaga dodatkowej pielęgnacji. Jej powierzchnia pozostaje idealnie gładka i świetnie nawilżona. Staje się bardziej jędrna i elastyczna. Po trzecie Therapy Shower daje połączenie zwykłej kąpieli z delikatnym masażem oraz zabiegiem aromaterapii. Dzięki temu zaraz po wyjściu z łazienki wyglądasz nie tylko młodziej, ale czujesz się przyjemnie zrelaksowana i gotowa na każde wyzwanie (!).

To co? Gotowa na odmianę? Nasz sklep czeka i zaprasza! Pamiętaj: do każdego zamówienia mamy bardzo kobiecy gratis – wieczną różę!