Jak powstrzymać wypadanie włosów?

Znaczne przerzedzenie czupryny to dla wielu powód do wstydu. Proces ten może przerwać miękka woda. Zobacz, jak jeszcze wzmocnić włosy naturalnymi metodami.

Dlaczego tracimy włosy?
Przyczyn tego zjawiska jest nieskończenie wiele, począwszy od wieku, kiedy to przypisuje mu się naturalny charakter. Podobnie jest w czasie ciąży, bądź kiedy mocno się stresujemy. Włosy można też stracić przez nieodpowiednią pielęgnację. I nie chodzi tu jedynie o stosowanie zbyt agresywnych środków czy sięganie po zabiegi termo bez właściwego zabezpieczenia. Za nadmierne wypadanie włosów odpowiedzialna jest twarda woda. Powoduje ona osłabienie kondycji cebulek włosowych. Spotęgowanej utracie włosów sprzyja również chlorowana woda. Związek ten uszkadza strukturę włosa i osłabia go czyniąc bardziej podatnym na wypadanie. Łysienie wywołuje także utrata kolagenu – ważnego budulca włosów, odpowiedzialnego za ich zdrowie, kondycję, a także elastyczność.

Wiele przyczyn – jedno rozwiązanie
Chcąc pozbyć się tego przykrego zjawiska, najczęściej udajesz się do dobrej drogerii po środki pielęgnacyjne. Łatwo się jednak przekonujesz, że aby skutecznie ograniczyć postęp procesu, musisz kupić ich co najmniej kilka, bo żaden nie działa wielokierunkowo. Problem ten rozwiązuje nasza nowatorska słuchawka prysznicowa. Jej najmocniejszy atut to kompleksowe działanie, czyli:
  • wzmocnienie kondycji cebulek włosowych – dzięki temu już po kilku użyciach zauważysz, że na szczotce czy grzebieniu pozostaje dużo mniej włosów;
  • naprawa uszkodzeń struktury włosa – w ten sposób Twoje włosy staną się gładkie, przyjemne w dotyku, a przede wszystkim nie będą się puszyły, ani elektryzowały;
  • dogłębne odżywienie włosów – co wspiera proces ich rośnięcia oraz wzmacnia ich kondycję i konstrukcję.
Ożywienie naturalnego koloru włosów to dodatkowa korzyść, jaką niesie ze sobą stosowanie Therapy Shower.
Aby ocenić osobiście działanie Therapy Shower przeciw wypadaniu włosów, warto już dziś wybrać własny zestaw prysznicowy. Jeśli zrobicie to do końca roku, otrzymacie atrakcyjny żywy gratis, który ożywi w oryginalny sposób Wasze wnętrze czyli żywa róża. Poza tym możecie liczyć na rabaty, a w razie problemów skorzystać z systemu ratalnego.