Męska skóra pod specjalnym nadzorem

Jest grubsza od kobiecej i ma więcej kolagenu, ale potrzebuje przez to bardziej kompleksowej ochrony. Therapy Shower ma na to skuteczną metodę.

Co „boli” męską skórę?
Skóra u mężczyzny starzeje się w dużo wolniejszym tempie niż u kobiety, gdyż posiada więcej ważnego budulca czyli kolagenu. Jej problem polega jednak na tym, że oznaki starzenia są bardziej widoczne. Poza tym męska skóra wymaga głębokiego odżywienia. Poza tym potrzebuje systematycznego nawilżania.

Męski sposób na zdrową i młodą skórę
Aby zatrzymać młodzieńczy wygląd cery oraz zadbać o potrzeby skóry, panowie mają dwa wyjścia. Udać się do dobrej drogerii i spędzić tam trochę czasu na znalezienie odpowiedniego kosmetyku. Podbieranie kremu partnerce – to kiepska i zupełnie nieskuteczna opcja! Druga propozycja wydaje się jednak o wiele mniej czasochłonna i prostsza – czyli łączy w sobie te elementy, które mężczyźni cenią najbardziej. Jest to prysznic kolagenowy, który można fundować sobie każdego dnia, a nawet kilka razy dziennie. To nowatorskie rozwiązanie pozwala kompleksowo zadbać o męską skórę. Nowoczesna słuchawka zastępująca tradycyjny prysznic oferuje użytkownikom:
  • doskonałe nawilżanie skóry słuchawka usuwa wodę z chloru, a dodatkowy wkład ją zmiękcza, co wpływa jednocześnie na zapobieganie ucieczce wody z naskórka; ;
  • natłuszczanie – w trakcie kąpieli dochodzi do różnych procesów naprawczych skóry, w tym również do odbudowy warstwy hydrolipidowej;
  • systematyczne odżywianie – pobudzone przez strumień miękkiej wody oraz efekt masażu komórki skóry o wiele lepiej przyswajają sobie niezbędne składniki z kosmetyków, jak i pożywienia.
Therapy Shower ułatwia też codzienną pielęgnację, dostarczając skórze niezbędnych składników do tego, aby cieszyła: zdrowym wyglądem, świetną kondycją, była przyjemna w dotyku i nie sprawiała żadnych problemów. A to wszystko bez dodatkowych wydatków na drogie kosmetyki czy wizyty w salonach urodowych, co wciąż bywa dla wielu panów dość kłopotliwe. Dodatkowy bonus, jaki daje Therapy Shower – innowacyjna słuchawka prysznicowa to powstrzymanie wypadania włosów, szybkie i bezbolesne uporanie się z łupieżem, utrzymanie włosów w świetnej kondycji.
***
Nasi Klienci mogą też liczyć na atrakcyjne rabaty, a także system zakupów ratalnych oraz łatwy samodzielny montaż urządzenia – co pozwala uciąć kolejne koszta.
Dostępne zestawy Therapy Shower występują w dwóch wariantach zapachowych (lawenda i cytryna) oraz dwóch formach: Basic oraz Full. Zapraszamy!