Przygotuj włosy na lato!

Mimo, iż dopiero co przywitaliśmy wiosnę, to już warto zacząć przygotowania do lata. Chodzi głównie o skórę i włosy, bo to one będą w pierwszej kolejności narażone na silne działanie słońca. Z nami zrobisz to KOMPLEKSOWO i bez drogich kosmetyków.


Czego potrzebują włosy, by bezpiecznie przetrwać lato?

Aby włosy bezpiecznie przetrwały lato – już teraz zadbaj o ich kondycję!

Najważniejsze jest dla nich stworzenie szczelnej bariery ochronnej, która zabezpieczy je przed promieniami UV. Są one o tyle niebezpieczne dla włosa, że niszczą jego delikatną strukturę, osłabiając go i czyniąc bardziej podatnym na wypadanie oraz płowienie. Po drugie włosy potrzebują optymalnego nawilżenia. Dzięki temu mają szansę zachować swoją sprężystość i miękkość. Nie bez znaczenia jest też dla nich codzienna delikatna pielęgnacja czyli odcięcie ich od wszystkiego, co im szkodzi, jak np. chlor czy twarda woda.

Wydaje Ci się, że takie przygotowanie wymaga czasu, ale przede wszystkim dobrych kosmetyków lub suplementów. Udowodnimy Ci za chwilę, że można to zrobić o wiele prościej.

Zastosuj jeden prosty trik – a Twoje włosy będą błyszczeć nie tylko latem!

Jak to możliwe? Wystarczy sięgnąć po nasz innowacyjny filtr prysznicowy, który dostarcza nie tylko przyjemności z kąpieli, ale przede wszystkim dba o bezpieczną i wszechstronną pielęgnację całego Twojego ciała – zwłaszcza skóry głowy. Zastosowane w nim nowatorskie rozwiązania technologiczne sprawiają, że:

  • na skórę głowy (jak i całego ciała) spływa krystalicznie czysta woda – czyli bez grama chloru, który niszczy, wysusza i osłabia włosy, a dodatkowo powoduje łupież (!);
  • do wody uwalniane są cząstki kolagenu – ważnego składnika budulcowego włosa, który odpowiada za ich elastyczność oraz odporność na wypadanie, jak i wszelkiego rodzaju mikrourazy;
  • na skórę głowy bezpośrednio oddziałuje olejek lawendowy – który zapobiega powstawaniu łupieżu oraz ułatwia jego likwidację.
Therapy Shower sprawi, że Twoje włosy będzie mógł targać tylko wiatr!

Jakich efektów, możesz spodziewać się po zastosowaniu Therapy Shower na włosy? Lista korzyści jest długa:

  • włosy stają się dogłębnie nawilżone i odżywione – tak działa oczyszczona z chloru, ale również zmiękczona woda;
  • kondycja włosów, jak i ich wygląd poprawiają się w namacalny sposób – i to już po pierwszym prysznicu;
  • łupież oraz wszelkie reakcje alergiczne skóry głowy znikają bez inwestowania w drogie szampony czy suplementy – dba o to miękka i krystalicznie czysta woda;
  • znika efekt elektryzowania i puszenia włosów – taki wpływ ma na strukturę włosa kolagen zawarty w kroplach wody.

Już dziś zapraszamy po produkt, który zwolni Cię od konieczności łykania suplementów, kupowania drogich kosmetyków oraz ciągłych wizyt w salonach fryzjerskich – chyba, że w celu wyczarowania ciekawej fryzury! Czekają na Ciebie – atrakcyjne rabaty oraz przystępne ceny.