Pod prysznic zamiast do kosmetyczki?

Jedną z licznych korzyści, jakie możesz osiągnąć decydując się na dowolny zestaw Therapy Shower to wszechstronne działanie. Urządzenie zostało tak skonstruowane, że już jeden prysznic z powodzeniem może zastąpić kosztowne kuracje i zabiegi w salonach kosmetycznych. Zobacz, jak Therapy Shower dba o Twoją skórę.

Skóra zrelaksowana, odżywiona i w pełni zregenerowana
Tak właśnie się czujesz po wizycie u dobrej kosmetyczki – prawda? A teraz wyobraź sobie, że fundujesz takie „samopoczucie” swojej skórze codziennie. Efekt? Jesteś zadowolona ze swojego wyglądu, który dodatkowo nie zdradza Twojego wieku, a przy tym czujesz się świetnie sama ze sobą. Z Therapy Shower to możliwe. Specjalny wkład uwalnia do wody niezwykle skuteczny koktajl odżywczo – regeneracyjny z witaminy C oraz kolagenu. Jak zapewne wiesz, to dwaj najwięksi sprzymierzeńcy Twojej skóry.

Kompleksowo zadbana cera z problemami (trądzik, łuszczyca, cera przesuszona, przebarwienia)
Tego właśnie oczekujesz każdorazowo po zabiegach kosmetycznych. Jednak to uciążliwe, bo musisz pamiętać o regularnym stosowaniu wspierających problemy skórne preparatach. Therapy Shower ułatwia kompleksową pielęgnację trudnej cery. Nasz prysznic to miękka woda, a do tego oczyszczona z chloru oraz wszelkich mikroorganizmów. To właśnie one – chlor oraz bakterie – stoją za pogorszeniem stanu cery i wywołują te najczęstsze dolegliwości. Nasza słuchawka emituje do wody również olejek lawendowy o udowodnionych właściwościach leczniczych, pielęgnacyjnych i kojących.

Młodszy i atrakcyjny wygląd na zawołanie
To jeszcze jeden powód, dla którego systematycznie odwiedzasz gabinet kosmetyczny. Z Therapy Shower ochrona antystarzeniowa zaczyna się już w momencie, gdy odkręcasz wodę. Podczas, gdy Ty zażywasz ożywczej kąpieli, Twoja skóra otrzymuje potężną dawkę nawilżenia. Zostaje też zabezpieczona przed utratą wody, gdyż jej cząsteczki przenikają do komórek naskórka oraz skóry i tam już pozostają. Ponadto zmarszczki zostają „wyprasowane”, dzięki działaniu olejku lawendowego, kolagenu oraz witaminy C.
Już dziś odwiedź nasz sklep i wypróbuj dobroczynne działanie Therapy Shower na własnej skórze.
Uwaga! Ta metoda silnie uzależnia!