Masz trądzik? My mamy na niego doskonałe panaceum!

Wiesz czego potrzebujesz, aby pozbyć się lub złagodzić zmiany trądzikowe na skórze? Najskuteczniejsza metoda to kolagenowo-lawendowe wsparcie od Therapy Shower.


Czego potrzebuje skóra z trądzikiem?

Zacznijmy od tego, że zmiany trądzikowe dotyczą nie tylko nastoletniej, ale również dojrzałej cery. Jak to możliwe? Otóż, za jego pojawianie odpowiedzialne są przede wszystkim zmiany hormonalne. W wieku młodzieńczym hormony szaleją, w późniejszym – ich wydzielanie zaczyna spowalniać. Efekty widać na buzi, a często również na innych częściach ciała, jak dekolt, szyja, a nawet plecy. Zaskórniki oraz wągry wyglądają nieestetycznie, więc za wszelką cenę chcemy się ich pozbyć. Sięgamy więc po spirytus. Wyciskamy je samodzielnie lub chcemy usunąć udając się na… solarium. Działamy tak, gdyż wydaje nam się, że wysuszenie tych zmian spowoduje ich usunięcie. Niestety, w ten sposób pobudzamy gruczoły łojowe do jeszcze intensywniejszej pracy, czym pogarszamy stan skóry. O wiele skuteczniejszą metodą jest kojąca kąpiel w wodzie z dodatkiem kolagenu i lawendy. Możesz ją przeprowadzić korzystając z Therapy Shower – kompletnego zestawu z filtrem i dozownikiem cząstek kolagenu oraz olejku lawendowego.

Dlaczego kolagen i lawenda?

Piękna cera bez trądziku w każdym wieku? Z Therapy Shower to możliwe!

Przede wszystkim dlatego, że obydwa te składniki działają wyjątkowo łagodnie na mocno podrażnioną skórę z trądzikiem. Dzięki temu nie pobudzają gruczołów łojowych. Po drugie świetnie nawilżają. Musimy sobie zdawać sprawę z faktu, że prócz zmian hormonalnych, za powstawanie trądziku odpowiedzialny jest też efekt przesuszonej skóry. Kolagen dostarczony w postaci mikrocząsteczek uwalnianych wprost do wody, powoduje dogłębne nawilżenie, a olejek lawendowy potęguje ten efekt, gdyż zapobiega ucieczce wody z komórek naskórka i skóry. Obydwa te składniki nie uczulają, ponieważ są całkowicie wolne od sztucznych dodatków, które jedynie pogarszają stan zapalny skóry. Poza tym kolagen – jako ważny budulec skóry – wspomaga jej procesy regeneracyjne. W przypadku zmian trądzikowych oznacza to całkowite ich usunięcie z powierzchni skóry bez pozostawiania nieestetycznych blizn. Natomiast olejek lawendowy przeciwdziała podrażnieniom, co zapobiega rozdrapywaniu ran i również pozostawia skórę bez blizn.

Dlaczego jeszcze uważamy, że Therapy Shower to idealne narzędzie w walce z trądzikiem? Dlatego, że stanowi źródło czystej wody bez dodatku chloru. Dlaczego o tym piszemy? Ze względu na fakt, iż chlor wysusza skórę, zaognia podrażnienia oraz powoduje swędzenie, co dodatkowo pobudza gruczoły łojowe do działania – czyli błędne koło pielęgnacji skóry z trądzikiem się zamyka…

Zatem – zamiast inwestować w drogie środki i terapie przeciwtrądzikowe lub aby utrzymać ich efekt sięgnij po nasz ekskluzywny zestaw prysznicowy. Czekają na Ciebie przystępne ceny oraz atrakcyjne rabaty! Zapraszamy już dziś!