Brakuje Ci energii? Mamy na to pomysł!

Spadki energii zdarzają się każdemu. Ale nie każdy wie, jak skutecznie sobie z nimi radzić. Therapy Shower szybko i skutecznie przywraca utraconą witalność – nie tylko ciału, ale i skórze. Zobacz, jak to możliwe.


Gdy trzecia kawa to za mało i nie zdrowo

Kawa to dobry zastrzyk energii, ale starczający na krótko.

Gdy dopada Cię kryzys energetyczny, zazwyczaj odciska się to również na Twojej sprawności intelektualnej, ale i nastroju. Przyznaj, że nie lubisz tego stanu, zwłaszcza, gdy czekają na Ciebie albo dodatkowe obowiązki, albo planowane przyjemności. Wtedy w pierwszej kolejności sięgasz po kawę. Problem w tym, że kofeina w nadmiarze szkodzi zarówno Twojemu sercu (obciąż je), jak i skórze (przyspiesza jej starzenie i pogarsza ogólną kondycję). Co zamiast tego? Możesz iść pobiegać lub zmusić się do jakiegokolwiek wysiłku fizycznego. A co, jeśli tego nie lubisz albo pogoda nie zachęca do wyjścia na zewnątrz?wówczas masz jeszcze dwie inne – może nawet bardziej skuteczne metody. Pierwsza z nich to kąpiel regeneracyjna. Drugi to masaż przywracający siły witalne. Aby z nich skorzystać potrzebujesz czasu tylko dla siebie oraz wizyty w dobrym salonie.

A gdyby tak jeszcze skuteczniej i o wiele bardziej komfortowo?

 

Nawet krótka kąpiel z Therapy Shower olejek cytrynowy – przywraca w kilka chwil utracone siły witalne.

Wyobraź sobie, że możesz odzyskać siły witalne szybko, skutecznie i to w domowych warunkach! Tak właśnie działają ekskluzywne zestawy prysznicowe Waters Therapy Shower. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji łączą w sobie dwie najbardziej skuteczne metody regeneracyjne czyli masaż (dzięki płytce, która działa jak końcówka masująca) oraz aromaterapię (specjalny wkład uwalnia wprost do strumienia wody odpowiednią ilość olejku cytrynowego). Spójrz, jakie jeszcze możesz odnieść dodatkowe korzyści z kąpieli regeneracyjnej z Therapy Shower:

  • czujesz się rześki i wypoczęty – już po jednym prysznicu;
  • znikają widoczne efekty zmęczenia, jak sińce pod oczyma czy opuchnięte powieki;
  • cera staje się wyraźnie jaśniejsza i pełniejsza życia.

Gdy w trakcie kąpieli na chwilę przymkniesz oczy, możesz wyraźniej poczuć efekt przyjemnego wiosennego leśnego deszczu. A nic tak nie pobudza jak uczucie muskania skóry krystalicznie czystą wodą – słuchawka Therapy Shower wyposażona jest w specjalny filtr oczyszczający wodę kranową.

Sam zadecyduj, czy warto zafundować sobie tak wszechstronne centrum regeneracyjne we własnej łazience…

Decydując się na zakup już dzisiaj, zyskujesz: atrakcyjne rabaty, szybki transport oraz możliwość zakupów na raty.