Zobacz, ile możesz z Therapy Shower!

Czy wiecie, że Wasza codzienna kąpiel może zmienić się w zupełnie niecodzienny rytuał? Pod warunkiem, że sięgnięcie po Therapy Shower. Zobaczcie, jak wiele to urządzenie może zrobić dla Waszej skóry.

Pielęgnacja jak z salonu kosmetycznego
Nasza skóra nie ma z nami łatwego życia, bo chociaż teoretycznie wiemy, ile dla nas robi, to na co dzień często o tym zapominamy. Narażamy ją tym samym na kontakt ze szkodliwymi substancjami oraz czynnikami. Zapominamy, że nie lubi cukru, alkoholu i tłuszczu, a stres i nieprzespane noce – rujnują ją również od wewnątrz. Wtedy najczęściej sięgamy po pomoc do salonu kosmetycznego. Robimy to sporadycznie bo a. nie mamy wystarczająco dużo czasu; b. nie posiadamy odpowiednich środków. Podczas gdy montując Therapy Shower moglibyśmy codziennie serwować swojej skórze zabiegi: pielęgnacyjne, regeneracyjne i uodparniające na szkodliwe czynniki – takie jak w najlepszych salonach kosmetycznych, oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Therapy Shower zna potrzeby skóry i doskonale sobie z nimi radzi, dzięki przemyślanej konstrukcji oraz dodatku: kolagenu, witaminy C, olejków eterycznych, które korzystnie wpływają na stan i wygląd skóry.

Zamiana łazienki w profesjonalne SPA

To jeszcze jedna korzyść dla Twojej skóry oraz dla umysłu, jaką zyskujesz dzięki temu urządzeniu. Jak to możliwe? Otóż Therapy Shower to małe SPA w Twoim domu, które codziennie zapewni Ci kompleksową pielęgnację skóry, ciała, ale i odświeżenie umysłu. Z naszym urządzeniem możesz fundować sobie codziennie:
zabiegi relaksacyjne – uwalniające od napięcia i stresu;
zabiegi pielęgnacyjne – powstrzymujące procesy starzenia (dzięki zawartości witaminy C); nawilżające (lawenda, kolagen) oraz przyspieszające regenerację skóry (kolagen, miękka woda);
zabiegi upiększające – co jest możliwe dzięki oczyszczeniu wody z chloru, stworzeniu bariery dla bakterii z zewnątrz oraz efektowi delikatnego masażu, który zapewnia nowoczesna płytka słuchawki prysznicowej. 

Wygrana walka z łupieżem

Zaledwie jeden prysznic z tym urządzenie sprawi również, że na ubraniu nie znajdziecie białych drażniących i krępujących drobinek sypiących się z głowy. Dlaczego? Ponieważ Therapy Shower pomaga na łupież. W jaki sposób? Oczyszczając wodę z drażniącego skórę głowy chloru i innych mikrocząsteczek. Po drugie – dzięki efektowi delikatnego masażu reguluje wydzielanie sebum. Strumień wody z Therapy Shower jest też bogaty w niezbędne do walki z łupieżem składniki, a jego miękkość nie podrażnia dodatkowo skóry głowy.


Codzienna aromaterapia dla piękna i zdrowia Twojej skóry

Therapy Shower może też zamienić Twoją codzienną kąpiel w specjalistyczny zabieg aromaterapii. To możliwe, gdyż zamontowany w niej specjalny wkład uwalnia do wody olejek lawendowy, który relaksuje skórę i usuwa z niej oznaki zmęczenia. Poza tym przywraca skórze: jędrność, elastyczność. Lawenda dba o zdrowie Twojej skóry i bywa pomocna do zwalczania wielu trudnych problemów skórnych, jak: łuszczyca czy trądzik.

Wymienione powyżej korzyści Therapy Shower to jedynie niewielki przekrój tego, co potrafi to niewielkie urządzenie. Aby się przekonać o jego kompleksowym działaniu, masz dwa wyjścia. Po pierwsze – kupić zestaw Full SetPo drugie – czytać regularnie naszego bloga. Zapraszamy!