Krystalicznie czysta woda w Twoim domu!

Masz za sobą podły dzień. Szef się czepiał. Laptop się zawieszał, a stos papierów na biurku zamiast maleć – rósł w nieskończoność. Jedyne o czym marzysz to długa kąpiel, na którą nie możesz sobie pozwolić, więc bierzesz ekspresowy prysznic i rzucasz się w wir domowych obowiązków. Brzmi znajomo? To teraz wyobraź sobie, że wracasz do domu po trudnym dniu. Zrzucasz ciuchy. Wchodzisz pod prysznic i … z miejsca przenosisz się do iście rajskiego zakątku. W powietrzu unosi się przyjemny aromat, a Twoją skórę muska delikatnie letni deszczyk. Taki właśnie efekt, zapewni Ci Therapy Shower.

Niekończąca się przyjemność
to nie tylko obietnica, ale gwarancja którą daje Ci nasze urządzenie. Aby jej doświadczyć, nie musisz wydawać dodatkowych pieniędzy na olejki do ciała czy balsamy. Wystarczy, że uruchomisz prysznic, a na Twoje ciało spłynie przyjemnie miękki strumień wody. Twoja zwykła kąpiel zamieni się w jednej chwili w niezwykle przyjemne dla zmysłów i skóry doznanie. Jest to możliwe, gdyż w urządzeniu znajduje się specjalna dysza rozpylająca wodę, co daje uczucie delikatnych kropli deszczu pośrodku lasu. Możesz nam wierzyć – po wykańczającym dniu nie ma nic bardziej relaksującego. Na tym jednak przyjemność się nie kończy, gdyż Therapy Shower sam oczyszcza wodę kranową z cząstek chloru oraz powstrzymuje namnażanie się bakterii. Efekt, jakiego możesz się spodziewać to prawdziwie krystalicznie czysta woda i to na wyciągnięcie ręki!
Od teraz możesz w trakcie kąpieli czuć się, jak na basenie w najlepszej klasy hotelu!

Uczucie przyjemności i czystości to nie wszystko!

Z Therapy Shower otrzymujesz w pakiecie pełen zakres korzyści. Najważniejsze z nich to:

  • ujędrniona, miękka w dotyku skóra bez podrażnień;
  • wyraźnie odmłodzona, pozbawiona efektów zmęczenia cera;
  • błyskawiczne odzyskanie sił witalnych;
  • regeneracja sił psychicznych;
  • przyjemnie delikatne, gładkie włosy bez efektu puszenia, elektryzacji i splątywania (!).

Nadmieńmy również, że kąpiel z Therapy Shower działa jak delikatny regenerujący i łagodzący masaż. Umożliwia to emitowanie naładowanych ujemnie jonów oraz specjalna konstrukcja słuchawki prysznicowej.