Z Therapy Shower możesz więcej!

Skóra o kilka lat młodsza, zadbane włosy, a do tego ekstra-samopoczucie w gratisie – tak działa Therapy Shower – nasza innowacyjna słuchawka prysznicowa. Jakie są jeszcze jej możliwości?

Kompleksowa odpowiedź na potrzeby skóry
Filtr prysznicowy został tak skonstruowany, aby przede wszystkim ułatwić Ci pielęgnację skóry, zarówno tej dojrzałej – bardzo wymagającej, jak i z problemami typu: zmiany trądzikowe, trudny do pozbycia się cellulit czy przesuszona cera . Przyczynia się do tego wzbogacenie emitowanego przez słuchawkę strumienia wody o kolagen (o właściwościach regeneracyjnych) i witaminę C (skuteczne narzędzie w walce z wolnymi rodnikami).

Wsparcie dla strefy psychicznej
Słuchawka Therapy Shower przydatna jest także wtedy, gdy takie czynniki, jak: stres, przemęczenie czy brak czasu wolnego i bardzo intensywne dni, odbierają nam energię życiową. W ten sposób oddziałują starannie dobrane olejki eteryczne – lawenda i cytryna, które wykazują korzystne działanie rozprężające i wzmacniające psychikę.

Pomoc dla włosów zniszczonych, osłabionych czy z łupieżem
Gdy miewasz problemy z włosami (nadmierne wypadanie – ze stresu lub w trakcie ciąży czy łupież) sięgnięcie po Therapy Shower też jest jak najbardziej wskazane. Już jedna kąpiel przynosi wyraźnie odczuwalne efekty: włosy wygładzone, bez efektu puszenia i elektryzowania czy też zmniejszone dolegliwości wywołane łupieżem.

Woda krystalicznie czysta oraz zmiękczona
Therapy Shower to także sposób na to, by w Twoim kranie płynęła woda bez chloru czy obecności innych drobnoustrojów. Dzięki temu nie tylko w pełni dbasz o swoją skórę, ale także zabezpieczasz swoich najbliższych – w tym swoje pociechy, które w trakcie kąpieli nie raz potrafią napić się spływającej wody. Chlorowana kranowa woda, może im wówczas bardzo zaszkodzić. Z Therapy Shower to ryzyko nie występuje, gdyż słuchawka wyposażona została w specjalny filtr oczyszczający i zabezpieczający dodatkowo przed osadzaniem na jej powierzchni groźnych mikroustrojów, co stanowi doskonałe środowisko rozwoju dla pleśni i grzybów.
Nadmieńmy przy tym, że Therapy Shower pomaga obniżyć wydatki na wodę o 50% (!). dla Państwa wygody uruchomiliśmy dodatkowo zakupy na raty . Zapraszamy już dziś!