Sprawdź ile może zdziałać… kolagenowy prysznic

Dziś będzie troszkę bardziej naukowo. Kolagen to ważny budulec naszej skóry. Niestety z wiekiem coraz bardziej go ubywa. Proces ten można jednak spowolnić, a nasz kolagenowy prysznic to jeden z lepszych sposobów, by tego dokonać. Zobaczcie dlaczego.

Po co nam kolagen?
Włókna kolagenowe tworzą swego rodzaju siatkę, której zadaniem jest utrzymanie właściwego napięcia skóry. Dzięki temu jest ona bardziej jędrna. Dzięki niemu skóra lepiej przechodzi eksperymenty z dietami i treningami oraz skuteczniej opiera się wielu szkodliwym jej czynnikom, jak: stres, używki czy zanieczyszczenia powietrza. Kolagen odpowiada również, za utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia skóry. Zatrzymuje cząsteczki wody w komórkach naskórka. To z kolei powoduje, że na powierzchni skóry przez długi czas nie pojawiają się zmarszczki.
Ten istotny dla stanu naszej skóry aminokwas ma jedną zasadniczą wadę – z wiekiem proces jego wymiany zaczyna spowalniać, aż wreszcie ustaje praktycznie całkowicie. Oznacza to dla nas: zmarszczki, przesuszoną i zmatowiałą cerę, cienie pod oczyma, ciało pozbawione jędrności. Czujemy się przez to nieatrakcyjnie i staro.

Powstrzymaj utratę kolagenu, póki czas!
Proces utraty kolagenu rozpoczyna się bardzo wcześnie – bo już w okolicach 25-30 roku życia. Można go jednak spowolnić. Wystarczy jeden kolagenowy prysznic dziennie, a problemy nieatrakcyjnej skóry znikną raz na zawsze! Jak to możliwe? Therapy Shower posiada wbudowany specjalny filtr uwalniający do wody cząstki kolagenu. Ponieważ dodatkowo jest to miękka woda – to zarówno jej cząstki, jak i cząstki kolagenu doskonale wchłaniają się przez skórę. Co bardzo istotne – kolagen, aby móc być nieustannie produkowanym potrzebuje wsparcia witaminy C, która również jest uwalniana do wody.
Witamina C niezbędna jest przy produkcji kolagenu. Ułatwia też zatrzymanie młodości i świetnego wyglądu przez długi czas!

A oto, czego możesz się spodziewać po kolagenowo-witaminowym prysznicu:
 • skóra staje się bardziej gładka, elastyczna, miękka i przyjemna w dotyku;
 • zmarszczki znikają, a nowe nie pojawią się przez bardzo długi czas (!);
 • możesz cieszyć się jędrną, mocno napiętą skórą – nawet wtedy, gdy jesteś na diecie lub katujesz swoje ciało treningami;
 • cera odzyskuje blask;
 • nie będziesz nigdy narzekać na efekt zmęczonej cery;
 • Twoja skóra pozostanie doskonale nawilżona przez cały dzień;
 • nikt nie będzie wiedział, ile tak naprawdę masz lat;
 • wzrośnie Twoje poczucie atrakcyjności i pewności siebie;
 • nie tylko latem na plaży – ale przez okrągły rok – Twoje ciało będzie wyglądało idealnie (!);
 • zawsze będziesz czuć się świeżo i tak też wyglądać.

  O tym, czy warto już dziś odwiedzić nasz sklep i zdobyć na własność ten eliksir młodości i atrakcyjności – musicie zadecydować sami. My oferujemy przyjazne ceny i szybki transport oraz atrakcyjne rabaty !
  ZAPRASZAMY!