Piękne włosy – nie koniecznie z salonu!

Jak one to robią?!- jeśli zadajesz sobie to pytanie, patrząc na bohaterki reklam lub kolorowych czasopism, to … u nas nie znajdziesz na nie odpowiedzi. Za to damy Ci wskazówkę, jak Ty możesz uzyskać taki sam efekt, bez godzinnych wizyt u najlepszych fryzjerów. Therapy Shower zrobi to za nich!


Piękne czyli jakie?

Każda z nas ma odmienne pojęcie piękna. To samo dotyczy włosów. Ale istnieją pewne wspólne cechy, które są marzeniem większości kobiet. Chciałyby, aby ich włosy:

  • nie puszyły się;
  • były łatwiejsze w układaniu;
  • cieszyły zdrowym wyglądem;
  • zachwycały witalnością;
  • lśniły w słońcu;
  • nie wypadały garściami;
  • nie nosiły znamion łupieżu.

Teoretycznie taki efekt, mogłaby osiągnąć każda z nas, pod warunkiem, że zapewniłybyśmy swoim włosom idealne warunki do wzrostu i pielęgnacji. To z kolei oznacza spore wydatki i wiele godzin spędzanych w salonach fryzjerskich.

Wcale nie musisz wydawać miesięcznej pensji, by uzyskać taki efekt!

Powiemy więcej nie musisz nawet iść do fryzjera! Wystarczy, że zaufasz naszemu specjaliście. Therapy Shower sprawi, że Twoje włosy będą wyglądały perfekcyjnie, a Ty nabierzesz pewności siebie. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w urządzeniu, pozwoliły na stworzenie narzędzia, które szybko, ale przede wszystkim W BEZPIECZNY SPOSÓB zadba o kondycję Twoich włosów. Lista korzyści, jakie osiągniesz wybierając nasz produkt jest długa. Dzięki zastosowaniu Therapy Shower:

  • włosy zyskają objętości – gdyż przestaną wypadać, a ich łuski się zamkną;
  • łupież zniknie w 14 dni – ponieważ nasza słuchawka emituje krystalicznie czystą i miękką wodę, co nie podrażnia skóry głowy i powstrzymuje stan zapalny wywołujący jego objawy;
  • włosy staną się przyjemnie miękkie i będzie Ci je łatwiej okiełznać – takie działanie zapewnia woda z dodatkiem kolagenu (ważnego ich budulca), która uelastyczni włosy, a także wesprze procesy ich regeneracji.
Dzięki Therapy Shower Twoje włosy nie tylko staną się piękniejsze i zdrowsze, ale również silniejsze, odżywione i w pełni zregenerowane.

To jeszcze nie wszystko. Wiesz w czym tkwi sekret zdrowych i zachwycających włosów? Stoi za tym właściwy poziom nawilżenia włosów. Jedynie miękka i namagnesowana woda potrafi sprawić, że jej cząsteczki przenikną do struktury włosa i już tam pozostaną. Nasz prysznic emituje właśnie taką wodę! Ponieważ Therapy Shower pozwala na oszczędność wody aż o 50% w stosunku do tradycyjnego prysznica – taką regeneracyjną kąpiel możesz fundować swoim włosom praktycznie codziennie!

Gotowa na włosową rewolucję? Jeśli tak to koniecznie wypróbuj Zestaw Basic, który już czeka na Ciebie w naszym sklepie. Nie pozwól, by stan Twoich włosów niszczył Twoją pewność siebie! Działaj!