Zabezpiecz się przed … depresją i spadkiem nastroju!

Wiesz, że to możliwe bez czasochłonnych psychoterapii oraz drogich suplementów? Wystarczy skorzystać z mocy zapachu i dobroczynnego wpływu wody na Twoją psychikę. Zastanawiasz się, jak to możliwe? Pełna odpowiedź to Therapy Shower – najbardziej efektywna forma terapii wodą i zapachem.

Co wywołuje w nas spadki nastroju i depresję?

Przede wszystkim brak czasu dla samych siebie. Zmuszeni do ciągłej pogoni za pieniędzmi. Zajęci zapewnianiem bezpieczeństwa oraz stabilizacji sobie i swojej rodzinie. Rzadko znajdujemy czas na odpoczynek i relaks. Powoduje to rosnące przemęczenie, a z czasem doprowadza do braku radości z osiąganych sukcesów czy spadku zainteresowania życiem poza korporacjami, biurami czy biznesem. Po drugie – niedbałość o to, czego rzeczywiście potrzebuje nasze ciało. Aby poradzić sobie ze stresem, topimy złe emocje w kawie lub dusimy w papierosowym dymie. Aby ze wszystkim zdążyć zaniedbujemy sen. To z kolei odbija się negatywnie na naszym wyglądzie – cerze, włosach, wadze. Taki nieatrakcyjny obraz siebie widziany w lustrze także odbija się negatywnie na naszym samopoczuciu.

Jest na to lekarstwo!

– skuteczne, kompleksowo działające i łatwo dostępne. To Therapy Shower, który łączy w sobie elementy aromaterapii i technik relaksacyjnych czyli dwóch najbardziej efektywnych metod walki ze stresem i spadkiem nastroju.

Jak to wygląda to w praktyce? Aromaterapia to nic innego, jak uwalniane do wody olejki eteryczne. Do wyboru jest orzeźwiająca cytryna lub rozluźniająca i kojąca lawenda. Poza tym olejki eteryczne Therapy Shower zapewniają błyskawiczne odzyskanie sił witalnych. Uwalniane aromaty działają na sferę psychiki wypełniając sobą całe pomieszczenie. Pozostając na skórze działają zaś długo po zakończeniu kąpieli. Ponieważ dodatkowo Therapy Shower to woda miękka i wolna od chloru, za to pełna kolagenu – nie musisz nanosić na skórę balsamu, dzięki czemu efekt aromaterapii utrzymuje się jeszcze dłużej. Co ważniejsze, możesz po ten zabieg sięgać codziennie lub tak często, jak tylko tego potrzebuje Twoje ciało i psychika ! Therapy Shower wykorzystuje też zbawienną dla psychiki technikę delikatnego masażu. Umożliwia to specjalna budowa płytki głowicy słuchawki prysznicowej, która daje efekt silnego, a jednocześnie delikatnego rozluźniającego masażu. 

Chcecie doświadczyć tego na własnej skórze? Już jeden prysznic potrafi pomóc Wam w walce ze stresem, uwolnić od napięcia, wyposażyć w niezbędne pokłady dobrej energii. Nasz sklep zaprasza! Czekają na Was wygodne ceny oraz niezwykły GRATIS! Czyli wieczna róża!